آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

تصویر روز

 

 • اعمال تخفیف 20 درصدی عوارض و بدهی های شهروندان


  به گزارش واحد درآمد شهرداری مأمونیه به منظور تشویق و ترغیب شهروندان محترم شهر مأمونیه در امر ساخت و ساز تخفیف عوارض و بدهی های شهروندان به شهرداری از تاریخ 96/05/01 تا 96/06/10 جهت تشویق و ترغیب شهروندان به صورت 20 درصد تخفیف اعمال می گردد.

   

   

   

   

   

   

   

 • گزارش عملکرد واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی سه ماهه نخست سال 95

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، مسئول واحد آتش نشانی وخدمات ایمنی عملکرد سه ماهه نخست سال جاری را تشریح کرد .

  ضیایی اظهار داشت : یکی از مهم ترین اهداف این سازمان نجات جان و مال شهروندان در مواقع حوادث است.

  این مقام مسئول گفت : واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مامونیه در سه ماهه نخست سالجاری ؛

    آتش سوزی                                 10 مورد

    آسانسور                                      2 مورد

    امداد و نجات جاده ای                  7 مورد

    امداد و نجات کوهستان               1 مورد

    امداد و نجات صنعتی                   1 مورد

    گرفتن مار                                    2 مورد

  را انجام داده است.

   وی افزود ؛ با توجه به اینکه حوزه فعالیت آتش نشانی محدوده شهر می باشد ولی بارها بیرون از محدوده حوادث مختلفی بوقوع پیوسته که بدلیل حس انسان دوستانه خودرو امداد و نجات و آتش نشانی را به محل حادثه اعزام نموده ایم

  مدیر واحدآتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مامونیه با بیان اینکه اعلام سریع حوادث از طریق سامانه 125 در کاهش خسارت جانی و مالی تاثیر گذار است گفت : امیدواریم با رعایت نکات ایمنی شاهد کاهش آمار حوادث در سطح شهر باشیم.

  ضیایی در انتها از عموم شهروندان فهیم خواست نسبت به رعایت نکات ایمنی و تجهیز محل زندگی و محل کسب و کار خود به تجهیزات ایمنی از قبیل کپسول آتش نشانی اقدام نمایند تا انشالله شاهد هیچگونه حادثه ای نباشیم.

  واحد آتش نشانی و امداد و نجات شهرداری مامونیه آمادگی خود را برای برگزاری کارگاههای آموزش پرسنل سازمانها ، ادارات، بانکها و مدارس ، دانشگاهها و دانش آموزان و دانشجویان عزیز اعلام می دارد.

  شمارهای تماس 125 -5220125 بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان عزیز می باشد.

   

 • عزم شهردار مأمونیه برای حل مشکل پیاده روهای سطح شهر

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، وفا شهردار مامونیه با اشاره به مشکل جدی پیاده روهای سطح شهر اظهار داشت: متاسفانه شهر مامونیه در زمینه زیرساختها، تأسیسات و معابر  شهری دارای مشکلات اساسی است. یکی از مواردی که در این زمینه به طور جدی خودنمایی می کند و بسیار مشکل ساز و خطرآفرین هم هست، مشکل پیاده روهای شهر است.

  وی افزود: یکی از ملزومات مهم معابر شهری پیاده روهاست که نقش بسیار مهمی در امنیت و آسودگی خاطر شهروندان دارد و فقدان آن علاوه بر خطرات بسیاری که برای مردم علی الخصوص کودکان و سالمندان دارد به زیبایی شهر هم لطمه وارد می نماید و ضمنا باعث نارضایتی ساکنان حاشیه معابر هم می شود.

  شهردار مامونیه ادامه داد: متاسفانه حجم و گستردگی این مشکل در سطح شهر بسیار زیاد بوده و بدیهی است که رفع کامل آن به هزینه و زمان زیادی نیاز دارد ولی اگر در هر سال بسته به توان و بضاعت شهرداری، بخشی از مشکل حل شده بود، امروز شاهد این همه کمبود و مشکل در این حوزه نبودیم.

  وی تأکید کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر با نگاه ویژه ای که به حل مشکلات مبنایی و زیرساختی شهر و مردم دارند امسال را به تلاش برای کم کردن مشکلات مردم در حوزه ترمیم پیاده رو ها و لکه گیری آسفالت اختصاص دادند و بر این اساس ما در سال جاری کلیه پیاده رو ها و حتی کوچه های فرعی آسفالته شهر را ترمیم و لکه گیری خواهیم نمود و این عملیات در سطح شهر در نوع خود بی سابقه خواهد بود.

  مدیریت شهری شهرداری مامونیه اضافه کرد: امسال بخش مهمی از توان و فعالیت عمرانی خود را به ایجاد، بهسازی و سنگ فرش پیاده روهای سطح شهر اختصاص داده ایم و انشاالله سعی می کنیم این عملیات در سالهای آینده هم ادامه پیدا کند. چرا که حتی با وجود بضاعت کم و مشکلات مالی  شهرداری می توان با حرکت قدم به قدم، این مشکل را در مدت کوتاهی ریشه کن نمود.

   

  مهندس وفا در پایان با تأکید بر این نکته که این عملیات در سال جاری و در سال آینده در دیگر نقاط شهر هم ادامه خواهد داشت افزود: در این زمینه با توجه به بودجه و بضاعت شهرداری سعی کرده ایم تا حد ممکن از مصالح مرغوب بویژه سنگفرش های بتنی ، بدلیل ماندگاری بالا و زیبایی بیشتر آن استفاده کنیم و انشاالله پیاده روهای استاندارد و زیبایی را تقدیم همشهریان گرانقدر مامونیه بنماییم.

 • عملیات زیرسازی و جدول گذاری کوچه مهتاب 2

  به گزارش معاونت عمرانی شهرداری باتوجه به ضرورت بهسازی کوچه‌ “مهتاب 2” جهت رفاه حال شهروندان و همچنین تسهیل در امر عبور و مرور، بهبود سیما و منظر شهری، شهرداری عملیات زیرسازی و ایجاد کانیوا در این معبر را آغاز نمود که طی روزهای اخیر این عملیات به اتمام خواهد رسید.

  عیسی پور افزود: این پروژه که هم اکنون در حال اجرا می باشد شامل عملیات خاکبرداری، تسطیح و زیرسازی و ایجاد کانیوا است.

   

  وی خاطرنشان کرد: عملیات زیرسازی در سطح شهر ادامه خواهد داشت و معابری که از قبل مشخص شده باشند در تابستان سالجاری خاکبرداری، تسطیح و زیرسازی خواهند شد.

   

   

 • عملیات پیاده رو سازی خیابان زرند کهنه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه و به نقل از معاونت عمرانی شهرداری در راستاي تسهيل و افزایش ایمنی در امر رفت و آمد شهروندان و استفاده بهینه از عرض معابر ،عملیات پياده روسازي خیابان شهید بهشتی زرند کهنه در دستور كار شهرداري قرار گرفت .

   معاونت عمرانی شهرداری مامونیه اظهار داشت؛عملیات پیاده رو سازی خیابان مذکوربا توجه به فرسودگی و کهنگی سطح پیاده رو، در دستور کار واحد عمران قرارگرفت.

  عیسی پور اظهار داشت : این پروژه از محل بودجه عمرانی شهرداری مامونیه و با هدف ارتقای کیفیت معابر و مناسب ‌سازی پیاده‌روها برای بهبودعبور و مرور شهروندان و سیما و منظر شهر ازابتدای خیابان شهید بهشتی در حال اجراست.

  وی افزود: انتظار میرود پروژه مذکور تا پایان فصل تابستان به اتمام برسد .

  با آغاز طرح پیاده روسازی خیابان های مطهری(امیر آباد)،بسیج(آسیابک) و مأمونیه، معاونت عمرانی شهرداری مامونیه با ارسال نامه ای به شرکتهای آب و فاضلاب، توزیع برق، گازو مخابرات با اعلام اینکه شهرداری در نظر دارد در خیابان های زرند کهنه پیاده روسازی انجام دهد، از آنها خواست نسبت به حفظ و نگه داری تأسیسات موجود و یا اجرای طرح های توسعه احتمالی، قبل از اتمام پروژه اقدام نمایند.

   

 • اجرای عملیات لکه گیری کلی آسفالت معابر سطح شهر

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، عملیات لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر در دست اجرا می باشد.

   شهردار مأمونیه گفت: به منظور تسهیل در امر عبور و مرور و تأمین رفاه حال شهروندان، پروژه لکه گیری کلی آسفالت خیابان ها و معابر سطح شهر آغاز گردید دراین پروژه که با هدف ترمیم کلی آسفالت و لکه گیری معابر حاصل از حفاریها و تخریب آسفالت انجام می گیرد براساس قرار منعقده با پیمانکار در نظر است کل معابر داخل محدوده شهری مامونیه ترمیم و لکه گیری شود.

  وفا با بیان این مطلب افزود؛ با توجه به حفاری های صورت گرفته در سطح شهر از طریق ادارات خدمات رسان شامل اداره برق ، مخابرات و شرکت گاز،شهرداری جهت تسهیل در عبور و مرور اقدام به اجرای لکه گیری آسفالت درخیابان ایثار گران نمود.

  عیسی پور معاونت عمرانی شهرداری نیز گفت: نقاط دیگری هم شناسایی گردیده که به زودی نسبت به لکه گیری و آسفالت آن اقدام خواهد شد.

   

   

 • نصب و تجهیز وسایل بازی کودکان در پارک سرو مأمونیه

  به گزارش معاونت خدمات شهری مأمونیه، پارک سرو با همت شهرداری به تجهیزات استاندارد و زیبای بازی برای کودکان مجهز شد. 

  ضیایی معاونت خدملات شهری شهرداری مامونیه؛ با تاکید بر این که شهردار مامونیه نگاه ویژه ای به کودکان و امکانات استاندارد برای آنها دارد گفت:در راستای توسعه و تجهیز پارک های شهر مأمونیه به امکانات استاندارد و زیبا، با تلاشهای شهردارمحترم و شورای اسلامی شهر و البته مسئول محترم کارپردازی شهرداری"آقای داوود دلیریان" وسایل و تجهیزات جدید برای این پارک خریداری شده که این وسایل با تلاشهای کارگران زحمت کش شهرداری در حال نصب است.

   

   

 • بازدید شهردار مأمونیه از پروژه های عمرانی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه؛در ادامه بازدیدهای مستمر میدانی شهردار از سطح شهرکه به منظور رفع هر چه سریعتر مشکلات و احترام به درخواست های شهروندان انجام می شود؛ روزشنبه مورخ 95/4/26 شهردار مامونیه به منظور پیگیری روند پیشرفت پروژه های عمرانی سطح شهر از این پروژه ها بازدید میدانی بعمل آورد.

  در طول این بازدید که با همراهی معاونت خدمات شهری شهرداری انجام شد، مسائل و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم در جهت رفع هر چه سریعتر مشکلات صادر گردید . خاطر نشان می شود عملیات اجرای پیاده رو سازی زرند کهنه اجرایی شده است و سنگفرش پیاده رو پاساژ ملت رو به اتمام است.

   وی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی  سطح شهر با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به شهروندان عزیز ،رفاه وآسایش مردم را از ضروری ترین اهداف شهرداری برشمرد.

   

 • اولین جلسه پرسش و پاسخ مردمی سال در مسجد قائم برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه ” اولين جلسه پرسش و پاسخ  در تاریخ 26 تیر ماه با حضورشهردار، اعضای  شورای اسلامی شهر،امام جمعه مأمونیه ، فرماندار شهرستان زرندیه ، تعداد بسیاری از مسئولین شهرستان و اهالی محترم محله زرند کهنه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد جامع برگزار شد.

  در ابتداي جلسه سعادتی رئيس شوراي اسلامي مامونیه به تشريح عملکرد شورا پرداخت و از حضور مردم تقدير نمود. سعادتی ضمن تقدير از حضور مردم در جلسه ، عملکرد3ساله و برنامه هاي آتي و در دست اقدام شورا را بيان داشته و کليه اهالی را به همدلي و برادري و پشتيباني از شورا دعوت کرد. ايشان در ادامه به اين نکته اشاره نمود که کليد طلائي پشتيباني مردم از مديران اعتماد است و ما تلاش خواهيم کرد در سالي که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي به سال اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل نامگذاري شده است حس خوبي از عملکردمان در اهالی شريف و شهید پرور بوجود آوريم.

  این جلسه با هدف پاسخگویی به سوالات مردم،بیان مشکلات از سوی مردم و همفکری جهت مرتفع ساختن آنها برگزار گردید ابتدا همتی از اعضای هیات امنای مسجد و از اهالی محله زرند ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین ،از تاریخچه این محله گفت و اقدامات انجام شده توسط مسئولین درهر نقطه از شهر را به عنوان اثری ماندگاردانست که از سوی آنها برجای خواهد ماند. سپس به عنوان نماینده مردم به طرح چندمشکل محله پرداخت.

  کردی فرماندار شهرستان زرندیه نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، و تقدیر و تشکر از همراهی و حضور گرم و صمیمی مردم با فرهنگ،متدین،انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان در تمامی عرصهها و رویدادها، هدف از برگزاری این جلسه را پاسخگویی به سوالات همشهریان در حوزههای مختلف مدیریتی و ارائه گزارش از سوی مدیران و مسئولین مربوطه در راستای اجرایی نمودن سیاستهای دولت تدبیرو امید عنوان نمود. وی در ادامه با بیان این مطلب که گذر زمان، انعکاس دهنده نتیجه عملکرد و اقدامات مدیران و مسئولین در طول دوران خدمتشان میباشد، پذیرش انتقادات و پیشنهادات مردم در حوزههای مختلف مدیریتی را از جمله وظایف مدیران و سرمنشأ ایجاد امیدواری ونشاط در سطح جامعه تلقی نمود.

  فرماندار زرندیه با تاکید بر خدمت رسانی در راستای صداقت و راستگویی و تلاش در حفظ شأن و جایگاه والای انسانی تصریح داشت: حفظ شأن و جایگاه والای انسانی تمامی اقشار جامعه به‌ عنوان یکی از مهمترین و اساسی ترین اهداف و دغدغههای اینجانب و دیگر دولت مردان و مدیران اجرایی میباشد.

   در ادامه وفا شهردار شهر مامونیه ضمن عرض سلام و ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشستهایی جهت شفاف سازی مشکلات و مرتفع نمودن آنها با اشاره به حضور خود و دیگر مسئولین مجموعه شهرداری در مراسم، جلسات، همایشها و رویدادهای مختلف در سطح شهرستان به منظور ایجاد تعامل و برقراری رابطه مستقیم با اقشار مختلف جامعه، حضور مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی در اماکن عمومی و برقراری رابطه بدون واسطه با مردم و آگاهی از مسائل و مشکلات جامعه را مورد تاکید قرار داد.

  وی تأکید کرد: با نظم دادن و پیگیری امورات، در چهارچوب قانون و رعایت مقررات در حوزه‌های مختلف و مسائل به جا مانده شهر می بایست گامی مؤثر در جهت توسعه شهر برداشته شود.

   

  در اين مراسم شهروندان مشكلات خود را با فرماندار،شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر مطرح و مسئولين حاضر راه حل هاي مشكلات اين عزيزان را به آنها اعلام و موارد لازم را جهت پيگيري و بررسي به مسئولين مربوطه ارجاع دادند.

   

 • شروع عملیات خاکبرداری و زیرسازی کوچه تزکیه

  شهردار مأمونیه از آغاز عملیات خاکبرداری و زیرسازی خیابان مقابل اداره منابع طبیعی؛کوچه تزکیه وکندرو مقابل اداره برق خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی؛ شهردارشهر مأمونیه با اعلام این خبر گفت: با هدف ارائه خدمات عمرانی و به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان عملیات اجرایی خاکبرداری ، زیر سازی ودر نهایت آسفالت خیابان های مذکور اجرایی می شود.

   

   

 • معارفه شهردار مأمونیه، مهندس پرویز وفا صورت گرفت

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه در مراسمی با حضور مسولین ادارات شهرستان زرندیه، مهندس پرویز وفا را به عنوان شهردار جدید مامونیه معرفی و از زحمات مهندس حیدری تفرشی تقدیر به عمل آمد

  این مراسم با حضور حجت الاسلام علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر مأمونیه، مهندس منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ،مهندس کردی فرماندار شهرستان و تمامی مسئولین شهرستان روز پنج شنبه 95/04/24 در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان زرندیه بر گزار شد.

  سعادتی ریاست شورای اسلامی شهر مامونیه در گفتگو با روابط عمومی ضمن تشکر از شهردارسابق که علی رغم دعوت در مراسم حضور نداشت اظهار داشت: از تلاش شورای جدید برای انتخاب مهندس وفا تقدیر می کنم. اعضای شورای شهرجلسات متعددی در خصوص انتخاب شهردار داشتند که درنظر گرفتن شاخص ها برای تعیین مصداق ها و در نهایت انتخاب شهردار مورد نظر یکی از اقدامات خوبی بود که در این زمینه صورت گرفت.

  وی تعهد و پایبندی شهردار منتخب را به شعارهای خود یکی از لوازم رضایت شهروندان و موفقیت شهرداری عنوان کرد.

  رئیس شورای شهر مامونیه در ادامه از تمامی کسانی که در دوره های قبلی مدیریت شهر زمینه ی خدمت بهتر را برای مدیران محلی فراهم کردند تشکر کرده و از خدمات شهرداری در حوزه های مختلف مخصوصاً "عمرانی" و حوزه های فرهنگی قدردانی نمود

  وفا شهردار شهر مامونیه نیز،خدمات ‌رسانی به شهروندان را از اولویت اصلی شهرداری مامونیه دانست و گفت: این موضوع در گذشته پررنگ بوده است و با عنایت خداوند متعال در آینده نیز پررنگ‌ تر خواهد شد

  وی در خصوص اهمیت و لزوم خدمت صادقانه به مردم و جایگاه و وظایف شهردار ، نکاتی را یادآوری وهدف خود را در شهرداری ارائه خدمت صادقانه و بهینه به مردم بیان کرد و گفت: تلاش برای تهیه شهری ایده آل، درآمد کسب شده شهرداری برای خود مردم و انجام کارهای عمومی  برای مردم صرف می شود ونه فردی خاص در اولویت های ما قرار دارد.

   

  وفا در فروردین ماه سال جاری از سوی شورای اسلامی شهر مامونیه به عنوان سرپرست شهرداری معرفی و پس از موافقت کمیته انطباق استانداری مرکزی ،حکم انتصاب وی از سوی استاندار محترم استان مرکزی به عنوان شهردارمامونیه امضا شد.

   

   

 • عملیات اجرایی کف پوش پیاده روی خیابان امام محدوده مقابل پاساژ ملت و بانک سپه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، عملیات اجرایی سنگ فرش پیاده روی خیابان امام (مقابل پاساژ ملت و بانک سپه) بااستفاده از کف پوش در دست اقدام است.

  شهردار مأمونیه با ابراز این که این عملیات با هدف رفاه حال شهروندان  اجرا می گردد افزود:تسهيل عبور و مرور شهروندان و نوسازي و زيبا سازي سيماي شهري از جمله شاخصه هاي شهري مدرن محسوب مي شود، به همين منظور شهرداري مأمونیه در ماه هاي اخير اقدام به نوسازي و ايجاد معابر عمومي جديد در سطح شهركرده است.

   وفا در ادامه گفت: پروژه اجراي پياده رو خيابانهای بسیج آسیابک، امیر آباد، زرند و مامونیه توسط معاونت فني و عمراني شهرداري مامونیه نظارت شده و از محل اعتبارات داخلي شهرداري در مدت ۳ ماه اجرا مي شود.

  وي در پايان سخنان خود خاطر نشان كرد: از آنجا كه پياده روهاي شهر می تواند نقشی اساسی در ارتقای سلامت و تسهيل عبور و مرور شهروندان ایفا نماید شهرداري مأمونیه تاكيد فراواني بر افزايش سطح نوسازي معابر عمومي شهر دارد.

   

 • حضور مقتدرانه ملت ایران در راهپیمایی روز قدس نمادی از غیرت و اقتدار ملی

  در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان"روز قدس" شاهد حضور غیور مردان و شیرزنانی بود که با تاکید بر آرمان های انقلاب اسلامی ، فصلی نوین از اقتدار اسلامی و بصیرت دینی را به نمایش گذاشتند.

  راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر میهن اسلامی، ساعت 30:11 دقیقه در تمام نقاط کشور همچنین شهر مامونیه برگزار شد.

  صلابت حضور راهپیمایان روز قدس پاسخی رسا به اظهارات مداخله جویانه مترسک های کاخ سفید بود تا دیگر برای خوش رقصی رژیم صهیونیستی دست و پا نزنند.

  بار دیگر مردم با غیرت مأمونیه،آسیابک،امیر آباد،خورشید آباد و... با خلق حماسه ای عظیم در میدان امام حسین (ع) مشتی دیگر بر دهان آمریکا و اسرائیل کوبیدند.

  حضور اقشار مختلف مردم،مسئولین، مادرانی که با کودکان خردسال خود به جمع مردم پیوستند و پیرمردان و پیر زنانی که با قدی خموده آمده اند تا اعلام کنند تا آخرین لحظه عمر همراه مظلومان عالم هستند چهره حماسی راهپیمایی روز قدس را حماسی تر کرد.

  حضور جانبازان ، ورزشکاران با لباس ورزشی، بسیجیان با لباس بسیجی در میدان امام حسین (گلها)خبر از تجدید پیمانی دوباره داشت.

   

 • دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در مسجد علی ابن ابیطالب(ع)

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مردم در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) و با حضور فرماندار شهرستان دیدار نمودند.

  آقای سعادتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض سلام و سپاسگزاری از مردم بابت حضور در این نشست، از مردم عزیز خواستند در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و انتقاد، نقطه نظرات خود را در برگه یادداشت نمایند و ایشان به سوالات مربوط به حوزه شورای اسلامی پاسخ دادند.

  آقای اخوان رئیس شورای اسلامی شهر برگزاری دیدارهای مردمی را بیعت مجدد با مردم عزیز و فهیم شهرعنوان نموده و مشکلات کم آبی و مسئله خروج فاضلاب های خانگی برخی از شهروندان به انهار عمومی را مطرح کردند.

  مهندس حیدری شهردار مأمونیه ضمن عرض ادب و خوشامدگویی به شهروندان و اظهار خرسندی بابت حضور در بین مردم مومن شهر، به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های شهرداری در سال جاری از جمله پروژه های عمرانی (بلوار امیرکبیرجنوبی ، بلوار جمهوری اسلامی-امیرکبیر)، تکمیل بلوار چمران، اولویت آسفالت کوچه و خیابان هایی که سال قبل جدول گذاری و کانیو شده و شروع به کار عملیات لکه گیری آسفالت با توجه به انعقاد قراردا با پیمانکار پرداخت. 

   وی در ادامه گفت: شهرداری مأمونیه در برنامه های فرهنگیمذهبی فعالیت و مشارکت مستمر دارد و یکی از موارد مربوط به حوزه خدمات شهری را پیگیری مدیریت پسماند و تلاش تا حصول نتیجه عنوان نمود همچنین به سوالات مربوط به حوزه شهرداری پاسخ های لازم را ارائه نمودند.  

  مهندس کردی فرماندار شهرستان زرندیه در خصوص مسائل مربوط به پیشرفت و توسعه شهرستان، اقدامات مثبت رئیس بیمارستان شهدای آسیابک در بازسازی و دریافت اعتبار، افزایش جمعیت شهرستان و... بیاناتی ایراد فرمودند.

   

   

   

   

 • اجرای طرح جمع آوری سگ های ولگرد به صورت دوره ای

  به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری مأمونیه عملیات دوره ای اتلاف سگ های در سطح شهر در دست اقدام می باشد طبق قرارداد موجود فیمابین شهرداری مأمونیه و بخش خصوصی به صورت دوره 15 یا 20 روزه طرح جمع آوری سگ های ولگرد در سطح حوزه شهری به صورت روش زنده گیری اجرا می شود. 

  این طرح با استفاده از تله های فرمونی و به صورت دستی جمع آوری و پس از انجام عملیات غربالگری زیر نظر مسئولین مربوطه به خارج از حریم شهری منتقل و پس از تزریق داروهای مخصوص و مورد تأیید مراجع مربوطه در چاههایی که به همین منظور اختصاص یافته تخلیه و با خاک و آهک پوشانده می شوند تا از انتشار عوامل بیماری زا جلوگیری بعمل آید.

   

   

 • تابلوهای راهنمای ادارات و مسیر در شهر نصب شد

  به گزارش معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مأمونیه تعداد 27 تابلوی راهنمای مسیر تهیه شده و 10 عدد از این تابلوها در سطح شهر نصب گردید. 

  با توجه به اینکه شهر مأمونیه مرکز شهرستان زرندیه می باشد وادارات شهرستان در این شهر واقع گردیده لذا به منظور راهنمایی مسافرین و شهروندان عزیز تابلوهای راهنمای ادارات و مسیر در سطح شهر نصب شد و مابقی تابلوها نیز در حال نصب می باشد. 

   

   

 • برگزاری جلسه هماهنگی یادواره شهدا و شهدای گمنام شهرستان زرندیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه نشست مشترک ادارات شهرستان در خصوص برگزاری یادواره شهدای شهرستان و شهدای گمنام در محل فرمانداری مورخ 94/05/05 برگزار شد.

  این جلسه با حضور مسئولین شهرستان به منظور برگزاری مراسم اولین سالروز دفن شهدای گمنام شهر و هماهنگی های لازم جهت برگزار شدن مراسم یادواره شهدای شهرستان و شهدای گمنام انجام شد.

   

   

 • نمونه ای از اقدامات واحد خدمات شهری شهرداری مأمونیه

  رفع عیب سیستم روشنایی میدان امام حسین(ع)

   

   

  پاکسازی زمین های خالی و حاشیه معابر با انجام عملیات علف زنی با کمک وسیله مینی لودر و دستگاه علف تراش

   

   

 • اجرای عملیات استاندارد سازی تجهیزات و زمین شهربازی پارک ملت

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملیات استاندارد سازی تجهیزات و زمین شهربازی پارک ملت در حال اجرا می باشد. 

  شهردار مأمونیه اظهار داشت: با توجه به اهمیت سلامت و امنیت کودکان در هنگام استفاده از وسایل بازی و در راستای استاندارد سازی تجهیزات و زمین شهربازی و پارک های بازی، عملیات ایمن سازی وسایل در حال اجرا وعملیات آسفالت قسمتی از محوطه بازی اجرا شد.  

   

   

 • اجرای عملیات نظافت سطح شهر و آبیاری فضای سبز در ساعات شبانه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه نظافت و جمع آوری زباله سطح شهر و آبیاری فضای سبز در ساعات شبانه صورت می گیرد.

  شهردار مأمونیه بیان داشت: شهرداری مأمونیه عملیات جمع آوری زباله را با توجه به زحمات نیروی خدمات شهری در ساعات شبانه انجام می دهد. تردد ماشین حمل زباله در شب و کمتر بودن تعداد اتومبیل های پارک شده در حاشیه خیابان موجب سرعت کار تخلیه و جلوگیری از ایجاد ترافیک و کاهش سرعت انتشار عوامل بیماری زا در محیط  می شود. 

  مهندس حیدری در ادامه گفت: آبیاری فضای سبز در ساعات شب به علت خنکی هوا، کاهش تبخیر از سطح زمین و گیاهان و همچنین بالا بودن فشار آب باعث کیفیت بهتر و بازدهی بیشتر نسبت به آبیاری در ساعات روز می باشد. 

   

 • تخفیف 15 درصدی کلیه بدهی ها و عوارض محلی و بهای خدمات پسماند کسب و پیشه و اقساط سررسید نشده

  به گزارش واحد درآمد شهرداری مأمونیه شهروندان شهر مأمونیه می توانند از تخفیف 15 درصدی در ماه های مرداد و شهریور برخوردار شوند. 

  شهرداری مأمونیه به منظور تشویق و ترغیب شهروندان محترم در امر ساخت و ساز باستناد مجوز شماره 381- 23/04/94 شورای اسلامی شهر مأمونیه نسبت به اعمال تخفیف 15 درصد در ماه های مرداد و شهریور سال جاری به کلیه بدهی ها و عوارض محلی و بهای خدمات پسماند کسب و پیشه و اقساط سررسید نشده به جز جرایم کمیسیونهای ماده صد و تجدید نظر و 77، کرایه ماشین آلات، عـوارض ملی و بدهی های معـوقه اشخاص حقـیقی و حقوقی، چک های برگشتی اقدام نموده است.

      

   

 • گزارش تصویری برپایی نماز عید سعید فطر

 • حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه در مسابقه فینال فوتسال جام رمضان شهرستان

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مسابقه نهایی تیم فوتسال جام رمضان به همت هیئت فوتبال شهرستان زرندیه با برگزار شد.

  این مسابقه بین تیم های صنایع سنگ صدف و بنیاد فرهنگی صبح قریب با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس اداره ورزش و جوانان و سایر مسئولین چهارشنبه شب مورخ 94/04/24 برگزار شد و تیم صنایع سنگ صدف عنوان قهرمانی را کسب نمود.

  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه با حضور خود توجه و علاقه خود را نسبت به فعالیتهای فرهنگی و ورزشی نشان دادند و در این راستا مساعدت مالی در اهدای هدایا به هیئت فوتبال را امری ارزشمند و فرهنگی دانستند.

  در پایان مراسم با اهدای هدایا از تیم های اول تا سوم قدردانی شد.

   

   

 • اصلاح جوی خیابان آیت اله کاشانی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، جوی خیابان آیت اله کاشانی مورد بازسازی قرار گرفت. 

  این جوی به دلیل تجمع فاضلاب و رسوبات باعث ایجاد آلودگی محیط و مزاحمت ساکنین محل شده بود لذا به منظور رفاه حال شهروندان سرپوش فلزی جایگزین دال سرپوشیده می شود تا مشکل فوق برطرف شود.

   

   

 • شروع عملیات جدول گذاری خیابان پردیس یک

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملیات جدول گذاری خیابان پردیس یک در حال اجرا می باشد. 

  مهندس خیراب گفت: طول این خیابان 500 متر می باشد و اعتباری بالغ بر 50 میلیون تومان به منظور اجرای عملیات پیش بینی شده است.

   

   

 • جلسه ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان زرندیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس امروز چهارشنبه 94/04/24 در محل سالن جلسات فرمانداری زرندیه برگزار شد.

  این جلسه به منظور هماهنگ نمودن ادارات در اجرای برنامه ها تشکیل شد و هریک از مسئولین ادارات به ارائه گزارش برنامه های خود پرداختند.

  شهردار مأمونیه اظهار داشت : تجلیل از خانواده های معظم شهدا، غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدا، بازدید از خانواده های شهدا و فضاسازی محیطی سطح شهر از جمله نصب بنرهای هفته دفاع مقدس را از جمله برنامه های شهرداری برشمردند. 

   

   

   

 • جلسه شورای ترافیک شهرستان زرندیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور رئیس شورای ترافیک - فرماندار زرندیه، شهرداران، اعضای شورای اسلامی و سایر مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری زرندیه برگزار شد.

  شهردار مأمونیه در این جلسه به ارائه گزارش وضعیت بازرسی ادواری مخازن سوخت در مرکز معاینه فنی پرداخت و درخواست های مربوط به نصب سرعت گیر در نقاط مورد نیاز مطرح شد. 

  ساماندهی پنج شنبه بازار و وانت بارهای مزاحم از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود و مقرر شد اقدامات لازم صورت پذیرد.

   

   

 • اجرای روزانه طرح شستشو و لایروبی انهار و معابر سطح شهر

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه طرح نظافت، شستشو و لایروبی انهار و معابر سطح شهر در دستور کار روزانه واحد خدمات شهری قرار دارد.

  واحد خدمات شهری به منظور پاکسازی جوی ها و انهار از آلودگی و حفظ بهداشت محیط توسط نیروی زحمتکش انسانی و وسیله نقلیه آتش نشانی اقدام به این کار نمود.

  نظافت خیابان های شهید پارسا، محتشم کاشانی و محله زرند کهنه را در تصاویر ذیل مشاهده می فرمائید و مابقی خیابان ها و محلات سطح شهر طبق برنامه زمانبندی شده به ترتیب مورد پاکسازی قرار خواهند گرفت.

    

   

   

   

 • جلسه کارگروه تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان زرندیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه ششمین جلسه کارگروه تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی و نشست مشورتی شهرداران و شوراهای اسلامی شهرستان با حضور فرماندار زرندیه، معاون فرماندار ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها امروز یکشنبه مورخ 94/04/21 در محل فرمانداری زرندیه برگزار شد.

   

 • راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس برگزار شد

  مردم و مسئولان شهرستان زرندیه - شهر مأمونیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری با حضور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس،  انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی ابراز نمودند.

  در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم شهر از اقشار مختلف سنی در راهپیمایی روز قدس اعلام همبستگی خود را با سردادن شعارها به مردم مظلوم فلسطین اعلام و با در دست داشتن پلاکارد و پوسترهای ضد صهیونیسم جنایات اسرائیل را محکوم نمودند.

  پس از اتمام مسیر راهپیمایی مردم روزه دار در نماز عبادی- سیاسی جمعه به امامت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا علم الهدی شرکت نمودند و از خطبه های ایشان بهره بردند.

   

 • عملیات بهسازی روشنایی میدان قائم و بوستان های محلات امیرآباد- زرند کهنه شهر مأمونیه

  به گزارش معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مأمونیه،  نورپردازی میدان قائم (بلوار شهید چمران) و بوستان های محلات امیرآباد- زرند کهنه اجرا شد.

  مهندس ضیائی اظهار داشت: به منظور زیبا سازی منظر شهری و امنیت در ساعات شبانه جهت استفاده  شهروندان عملیات روشنایی بوستان ها انجام شد.

   

   

 • نصب و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در میدان غدیر شهر مأمونیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه پرچم جمهوری اسلامی با ارتفاع پایه 21 مترمربع و مساحت پرچم 15 مترمربع در میدان غدیر نصب شد. 

  با توجه به ارتفاع زیاد پرچم و بادگیر بودن محل، فونداسیونی با حجم حدود 10 مترمکعب از نوع بتن مسلح اجرا گردیده است.

   

   

 • مشارکت شهرداری مأمونیه در برگزاری مراسم احیای شب های قدر در جوار مزار شهدای گمنام

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مراسم احیای شب های قدر در جوار مزار شهدای گمنام شهر مأمونیه برگزار شد.

  امسال به برکت وجود شهدای گمنام شهر مراسم  احیای شب های نوزدهم و بیست و یکم ماه رمضان ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) با مشارکت شهرداری مأمونیه و ناحیه سپاه زرندیه برگزار شد و خیل عظیم مردم شهر با استقبال از این امر به سوگواری پرداختند لازم به ذکر است مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک نیز امشب در این محل برگزار خواهد شد.

   

   

   

   

 • کاشت گل های تزئینی و نهال در میدان سید ابراهیم مجاب

  به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری مأمونیه  کاشت گل های تزئینی و نهال زیتون تلخ در میدان جدید الاحداث سید ابراهیم مجاب واقع در خیابان امام محمد باقر(ع) انجام شد.

  کاشت گل های تزئینی اطلسی زرشک رز و نهال زیتون تلخ به منظوراستفاده شهروندان از فضای سبز و زیبا سازی محیط  میدان سید ابراهیم مجاب انجام شد. 

   

 • اجرای عملیات عمرانی توسط واحد پروژه های امانی شهرداری

  مسئول واحد امانی پروژه های عمرانی شهرداری مأمونیه ازعملیات جدول گذاری و لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر خبر داد.

  مهندس عیسی پور عملیات عمرانی را به شرح ذیل عنوان نمود:

  شروع عملیات جدول گذاری خیابان آزادی منشعب از خیابان محتشم کاشانی

  اجرای عملیات زیرسازی و جدول گذاری  به منظور ساماندهی ورودی جایگاهCNG

  اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت بلوار امام - ورودی خیابان آیت اله کاشانی 

  اجرای آسفالت پل احداث شده واقع در خیابان محتشم کاشانی 

   

   

 • جلسه بررسی مشکلات طرح تفصیلی شهر مأمونیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه، دکتر راد مشاور شهرداری و مهندس مشیری تهیه کننده طرح تفصیلی پیرو جلسات مکرر که در سطح استان و شهر بارها برای برطرف کردن معضلات، مغایرت و مشکلات طرح تفصیلی و هادی و در جهت رفع مشکلات مردم و شهرداری برگزار گردید.

  این جلسه به منظور تصمیم گیری برای بازنگری کلی طرح تفصیلی شهر مأمونیه برگزار شد که در نتیجه این جلسه با بحث و بررسی های فراوان مقرر شد با هماهنگی شهرداری، شورای اسلامی شهر و مهندس مشیری مغایرت ها ظرف مدت 2 ماه برطرف شود و پس از اتمام مهلت مقرر جهت تصویب به کمیسیون ماده 5 ارسال شود و در صورتی که این کار تحقق یابد کلیه مشکلات کاربری ها و ضوابط طرح تفصیلی که از نظر فنی دارای مشکل می باشند برطرف خواهد شد. 

  در پایان از کلیه شهروندانی که با شهرداری در خصوص طرح موجود مشکلاتی دارند دعوت می شود طی این مدت به شهرداری مراجعه و مشکل خود را مطرح نمایند.

   

   

 • مرحله نهایی عملیات زیرسازی بلوار جنوبی شهر مأمونیه در حال اتمام می باشد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مرحله نهایی عملیات زیرسازی بلوار جنوبی  فاز اول در حال اتمام می باشد.

  شهردار مأمونیه اظهار داشت : مرحله آخر عملیات خاکبرداری و مخلوط ریزی فاز اول بلوار جنوبی شهر به عرض 35 متر از جاده قدیم تهران- ساوه تا بلوار شهید چمران به طول حدود یک کیلومتر در حال اجرا می باشد. 

  مهندس حیدری افـزود: با توجه به انجام توافق با مالکین اراضی واقع در طرح فـاز دوم مرحـله  عملیات نقشه برداری  و میخ کوبی بلـوار شهید چـمران تا بلوار مطهری حدوداً به طول یک کیلومتر در حال اجـرا و پیاده سازی می باشد.

   

   

 • محل برگزاری نماز عید سعید فطر در بلوار شهید چمران آسفالت شد

   فاز اول بلوار شهید چمران مامونیه محل برگزاری نماز عید سعید فطر آسفالت شد و مابقی آن نیز تا پایان فصل تابستان تکمیل خواهد شد. 

   

   

   

   

   

 • اقدامات روزانه واحد فضای سبز در نگهداری از چمن

   شهرداری مامونیه جهت حفظ فضای سبز ، چمن زنی به صورت دستی و ماشینی همچنین آبیاری چمن به صورت دستی و ماشینی را به صورت روزانه انجام می دهد.

   

   

   

 • عملیات زیرسازی خیابان مطهری کوچه دی

   

 • حضور پرشور مردم شهر مامونیه در راهپیمایی روز قدس

  مردم شهر مامونیه صبح روز جمعه مورخ 93/5/3 ساعت 11 صبح در میدان امام حسین (ع) با حضور در راهپمایی روز قدس به حمایت از فلسطین و ابراز همدردی با مردم غزه و اعتراض علیه اقدامات پلید رژیم صهیونیستی پرداختند. شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا از جمله شعارهایی بود که مردم مامونیه بر همبستگی خود نسبت به مردم غزه و علیه اسرائیل سر دادند. شهردار مامونیه آقای مهندس حیدری تفرشی ، اعضای شورای اسلامی مامونیه و پرسنل شهرداری در این مراسم حضور داشتند . برنامه های شهرداری در این روز تهیه و تأمین سیستم صوت - استقرار یک دستگاه خودرو آتش نشانی در مسیر راهپیمایی و آب پاشی و نظافت مسیر راهپیمایی قبل از شروع راهپیمایی بود.

   

   

   

   

   

   

   

 • طرح جمع آوری شبانه زباله های شهری در شهر مامونیه اجرا شد

  شهرداری مامونیه به منظور حفظ محیط شهری از آلودگی های زیست محیطی ، کاهش زمان ماندن زباله در کنار خیابان ها و معابر عمومی و عدم تردد خودروهای زباله در طی روز اقدام به اجرای این طرح از تاریخ 93/05/01 نمود .

  همکاری و مشارکت شهروندان با قرار دادن زباله در ساعت 23 هر شب به نظافت و پاکیزگی شهر کمک قابل توجهی می کند .  

   

   

 • تقدیر هیأت امنای مسجد علی بن ابیطالب (ع) از نورپردازی مساجد

   

   

   

   شهرداری مامونیه به مناسبت ایام مبارک ماه رمضان اقدام به نورپردازی محوطه بیرونی مساجد در سطح شهر نمود که این امر موجب رضایت شهروندان و نمازگزاران  شهر مامونیه قرار گرفت هیأت امنای مسجد علی ابن ابیطالب (ع) با ارسال لوح تقدیر مراتب سپاس خود را از این اقدام فرهنگی توسط شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری اعلام نمودند.

   

   

   

   

 • نصب نیمکت در پارک آرام شهر مامونیه

 • پاکسازی و خاک دهی هفتگی زباله های شهری در محل دفن زباله

   

 • زیرسازی و آماده سازی بلوار شهید چمران جهت انجام عملیات آسفالت

 • اطراف محدوده شهر از نخاله های ساختمانی پاکسازی شد.

  متأسفانه با وجود اعلام محل تخلیه نخاله های ساختمانی واقع در معدن زباله تعدادی از شهروندان اقدام به رهاسازی نخاله های ساختمانی در حاشیه شهر می نمایند که جمع آوری و پاکسازی آن هزینه های بسیاری را به شهرداری تحمیل می کند.

   

   

  محل تخلیه نخاله های ساختمانی : 

   

 • زیرسازی و آماده سازی خیابان اعتماد 5 جهت انجام عملیات عمرانی و جدولگذاری

 • آماده سازی و تسطیح زمین جهت احداث بوستان نارون واقع در محله زرند کهنه

   

   

   

 • شستشوی مخازن زباله سطح شهر مامونیه

   

  واحد خدمات شهری مامونیه به منظور پاکسازی محیط شهری و جلوگیری از آلودگی و بوی نامطبوع بویژه در فصل گرما اقدام به شستشوی مخازن  زباله سطح شهر نمود .

   

   

   

 • طرح بافت فرسوده شهر مامونیه تصویب شد

  طرح بافت فرسوده شهر مامونیه پس از هشت ماه پیگیری توسط شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری تفرشی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مامونیه به تصویب رسید .
  ضوابط صدور پروانه در این طرح طبق بافت فرسوده شهر می باشد و املاکی که دارای قدمت باشند و استحکام بنا نداشته باشند جهت عوارض صدور پروانه 50% عوارض را پرداخت می نمایند .
  لذا مالکین می توانند با اخذ معرفی نامه شهرداری از تسهیلات ویژه بانکی استفاده نمایند .

   
   
   
   

   

 • شروع عملیات جدولگذاری در محلات سطح شهر

  خیابان توحید5

   
  خیابان بهشتی

   
  خیابان شهید همایون

   

  خیابان شهید سهامی

   

  خیابان گلزار شهدا

   

   خیابان وصال شیرازی

   
 • برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در پارک آرام

   

  جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) در محل پارک آرام و با همکاری شهرداری مامونیه برگزار شد . اقامه نماز جماعت مغرب و عشا ، اجرای سرود ، سخنرانی توسط حجه الاسلام حاج آقا دهنوی و مداحی از جمله برنامه های این جشن بود .

 • اقدام فرهنگی شهرداری مامونیه در نورپردازی محوطه بیرونی مساجد حوزه شهری

   

  شهرداری مامونیه طی اقدام فرهنگی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به تأمین روشنایی محوطه بیرونی مساجد حوزه شهری مامونیه شامل (مامونیه آسیابک خورشید آباد امیرآباد و زرند کهنه ) نمود .

   

 • شروع عملیات جداسازی و تفکیک زباله کاغذ از مبدأ

   

   

   در طی این طرح در اولین اقدام شهرداری مامونیه نسبت به توزیع کیسه های نایلونی زباله بین تمامی ادارات سطح شهر مامونیه جهت جداسازی ضایعات کاغذ نموده است لازم به ذکر است که ضایعات کاغذ و مقوا از نظر وزنی بیشترین مقدار زباله های خشک قابل بازیافت را تشکیل می دهند با این حرکت علاوه بر کمک به پاکیزگی محیط زیست و جلوگیری از قطع بی رویه درختان جهت تولید کاغذ به حفظ منابع طبیعی و جنگل ها نیز کمک خواهد شد .

   

   

   

   

 • تعویض تابهای فلزی فرسوده بوستان شهدا و جایگزینی تابهای جدید

 • رنگ آمیزی و نوسازی وسایل بازی بوستان شهدا

 • همکاری شهرداری مامونیه در برگزاری یادواره بزرگ شهدای شهر مامونیه و محفل انس با قران کریم

   

  شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری تفرشی ضمن توجه و تأکید بر امور فرهنگی و مذهبی در برگزاری مراسم یادواره بزرگ شهدای گرانقدر شهر مامونیه با حضور حضرت حجه الاسلام و المسلمین استاد ماندگاری و محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی از کشور مصر استاد محمد محمود المریجی همکاری لازم را نمودند .

   تهیه و نصب بنرهای مربوط به این مراسم از جمله اقدامات شهرداری مامونیه بود .

   


   

   

 • تخریب و جمع آوری واحدهای مخروبه سطح شهر

  یکی از اقدامات شهرداری مامونیه در جهت اجرای بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها مبنی بر رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی و حفظ و بهبود فضای شهر ، حذف بناهای مخروبه و خطر ساز از محیط شهری است. در این راستا شهرداری مامونیهبنا بر دستور مقام محترم قضائی شهرستان زرندیه بناهای مخروبه محله های قدیمی واقع در خیابان شهید سازگار و خیابان شهید بهشتی را تخریب نمود .

   

 • رنگ آمیزی و نوسازی مبلمان بوستان شهدا

  رنگ آمیزی میز و نیمکت بوستان شهدا

   

 • شروع عملیات آسفالت در خیابان های شهید نیک بخش و بصیر

  خیابان شهید نیک بخش

  خیابان بصیر

   

 • شستشوی روزانه جداول و انهار حوزه شهری

   

  یکشنبه ( 93/4/8) :

  خیابان بسیج تا مکتب زهرا (س) کوچه شهید دانش خیابان شهید بهشتی

  دوشنبه ( 93/4/9) :

  خیابان شهید اعتمادی کوچه توحید 7 خیابان ابوذر خیابان پروین اعتصامی

  سه شنبه ( 93/4/10) :

  خیابان بیمارستان شهدا خیابان جهاد و کوچه های فرعی

  چهارشنبه ( 93/4/11) :

  خیابان آیت اله طباطبائی و فرعی ها خیابان آیت اله کاشانی و فرعی ها

  پنج شنبه (93/4/12) :

  خیابان شهید پارسا خیابان مطهری و کوچه اقدامی

   

   

   

   

   

   

   

 • اتمام عملیات آسفالت مقابل مسجد جامع واقع در خیابان مطهری

  _____________________________________________________________________________________

 • شروع عملیات جدولگذاری خیابان بصیر

 • تعویض تابهای فلزی قدیمی و تعمیر لوازم بازی

  تعویض تابهای فلزی قدیمی و جایگزینی تاپ های پلاستیکی بی خطر و تعمیر لوازم بازی بوستان محله ای واقع در خیابان گلزار

   

   

 • عملیات انجام شده توسط واحد موتوری

  جمع آوری آسفالت فرسوده پیاده روی پارک ملت و آماده سازی جهت اجرای کف پوش

   

   

  پاکسازی و آماده سازی کوچه شهید بیابانی و بن بست آذر بعد از عملیات جدولگذاری

   

   

   

   

 • چمن زنی فضای سطح شهر و پاکسازی علف های هرز پیاده روها و حاشیه معابر

   

  چمن زنی فضاهای سطح شهر به صورت روزانه و مستمر

   


   

  پاکسازی علف های هرز پیاده روها تا حاشیه معابر بوسیله مینی لودر

   

   

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

 • خط 1 : 2 - 08645222331
 • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی