آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

تصویر روز

 

 • نصب ست های ورزشی در فضای سبز ورودی مأمونیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه؛ ست های ورزشی در فضای سبز ورودی مامونیه از سمت اتوبان نصب شد.

  وفا شهردار مامونیه ، ترغیب شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی را یکی از مهمترین اهداف شهرداری دانسته وگفت: به منظور ارتقاء سلامت جسم و روان شهروندان، شهرداري مامونیه مبادرت به تجهیز پارکها و عرصه های فضای سبز به وسائل تندرستی نموده که امید است به نحو مطلوبی توسط شهروندان مورد استفاده قرار گرفته و موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آورد.

   وی مهمترین هدف و رسالت شهرداری را توسعه زیرساختهای ورزش همگانی و ترغیب عموم شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی  دانست و گفت: استقبال شهروندان از اين محل سبب شد نسبت به نصب اين وسايل در اين محل در  جهت احترام به حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ ورزش در بین همشهریان اقدام نماييم.

  معاونت خدمات شهری  شهرداری مامونیه نیز در همین راستا گفت: نصب وسایل ورزشی در پارک‌ها گامی موثر برای توسعه ورزش شهروندی بوده که در سال گذشته در مامونیه به مرحله اجرا درآمده است.

  ضیایی اظهارداشت: زیباسازی و بهسازی فضاهای شهری برای افزایش نشاط، شادابی و بهداشت روانی شهروندان به منظور ایجاد شهر سالم و نیز بالا بردن بهره وری تاسیسات و تجهیزات عمومی شهر و ایجاد زمینه های استفاده مطلوب و بهینه از تاسیسات در پارك ها و میدان‌ها  برای افزایش رفاه عمومی از مهم ترین برنامه‌ها هستند.

  وی با اعلام این که ورزش بخشی از یک زندگی سالم در جامعه امروزی است، تاکید کرد: تامین فضاهای ورزشی در تمام نقاط دنیا حق شهروندی محسوب می‌شود و در این باره، امکاناتی در مامونیه برای حفظ سلامتی جسمی و روانی شهروندان مهیا شده است.

   

   

 • عملیات تخریب و بازسازی نهر فرسوده خیابان شهید سهامی اجرا شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، نهر فرسوده خیابان شهید سهامی به منظور رفع مشکلات ساکنین تخریب و بازسازی شد .

  عیسی پور معاونت عمرانی شهرداری مامونیه با بیان اینکه عملیات عمرانی در سطح محلات انجام خواهد شد، گفت: سرازیری فاضلاب خانه ها در نهر قدیمی وخاکی این خیابان، انباشت زباله، وجود جانوران موذی، بوی نامطبوع،آبگرفتگی و دیگر مشکلات زیست محیطی به ویژه در زمان بارندگی و فصل گرما مشکلات بسیاری را برای عوامل شهرداری و نیز ساکنین این خیابان به وجود آورده بود که با دستور شهردار محترم نسبت به جمع آوری و ساخت مجدد این نهر اقدام شد.

   

   

 • عملیات زیرسازی کوچه ایمان 8 و بن بست ستایش انجام شد

  شهردارمامونیه از شروع بکار عملیات اجرایی پروژه جمع آوری آسفالت فرسوده کوچه ایمان 8(خیابان شهید سهامی) وبن بست ستایش ، زير سازي وسپس آسفالت این کوچه ها خبرداد.

   وفا از شروع بكار عملیات اجرایی پروژه آسفالت خیابانهای سطح شهرمامونیه از جمله کوچه های مذکورخبردادند. وی همچنین اظهار داشت، با توجه به نیاز به بهسازی کوچه های مربوطه جهت رفاه حال همشهریان عزیز وبهبود عبور ومرور شهری،  عملیات اجرایی  زیرسازی و آسفالت وهمچنین روکش آسفالت آغاز وانشااله ظرف مدت یک هفته آينده  به بهربرداري كامل خواهد رسيد . شهردار مامونیه ضمن تشكر از همكاري وتعامل شهروندان عزيز در اجراي پروه هاي مربوطه ، اظهار نمودند، با توجه به هزینه بالای آسفالت معابر مربوطه از شهروندان محترم درخواست می گردد که در نگهداری و عدم تردد ماشین آلات سنگین حامل مصالح ساختمانی و رها ننمودن فاضلاب به جهت جلوگیری از تخریب آسفالت همکاری و مساعدت لازم را بعمل آورند.

   

 • احداث نهر روسی و کانیوا درخیابان فردوسی و فرعی ها(میثاق)

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، عملیات احداث نهر روسی و کانیو کتابی خیابان فردوسی به منظور ارتقای ضریب ایمنی معابر ، حفظ شهروندان از بروز حوادث و سهولت در عبور و مرور شهروندان در دست اجراست .

  وفا شهردار مأمونیه با اشاره به جديت در اجراي اين طرح در سال جاري يادآور شد: اجراي اين طرح، رفع مشکلات زيست محيطي، آبگرفتگي در انهار، پيشگيري از تجمع حشرات و حيوانات موذي، تعريض معابر براي تردد و پارک وسايل نقليه، تقليل هزينه هاي لايروبي، مناسب سازي معابر براي عابرين پياده، حذف پل هاي ناهمگن روي انهار در مقابل پارکينگ هاي منازل، زيباسازي محيط هاي شهري و حفظ بهداشت محيط زيست را در پي دارد.

  عیسی پور معاونت فنی و عمرانی شهرداری اظهار داشت: بر اساس برنامه های زمان بندی، جدول گذاری و تبدیل نهر به کانیو در خیابان فردوسی درچند روز آینده  تکمیل شده و به بهره برداری می رسد.

   عیسی پور با تاکید بر اجرای کیفی طرح های عمرانی بیان کرد: طرح ها و عملیات های عمرانی صورت گرفته در سطح شهر بر اساس بهره گیری از معیارهای مشخص، اجرایی می شود.

   وی در ادامه گفت: رعایت استاندارهای ایمنی در اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی از نکات کلیدی و مهمی است که در اجرای عملیات به جد مد نظر قرار می گیرد.

   

   

 • طرح آسفالت محلات آسیابک و امیرآباد در حال انجام می باشد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه عملیات آسفالت در محله آسیابک خیابان شهید بهشتی و محله امیرآباد مقابل حسینیه و حمام قدیمی در دست اجرا می باشد.

  شهردار مأمونیه گفت :در این طرح خیابانها و کوچه هایی که با گذشت زمان آسیب دیده و احتیاج به مرمت خواهند داشت شناسایی و آسفالت خواهد شد.

   وفا با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان در پرداخت سهم همیاری آسفالت کوچه های خاکی بیان کرد: پیشگام شدن شهروندان برای پرداخت سهم همیاری آسفالت می تواند باعث بسته شدن پرونده کوچه های خاکی شهر مامونیه در آینده نزدیک شود.

   

   

 • اجرای عملیات سنگ فرش خیابان بسیج آسیابک

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملیات سنگ فرش و پیاده روسازی خیابان بسیج که خیابان اصلی محله آسیابک و محل تردد بسیاری از شهروندان می باشد در دست اجرا می باشد.

   عیسی پور «مسوول عمران» گفت: سنگ فرش جنوبی این خیابان به اتمام رسیده و قسمت شمالی آن نیز در مراحل پایانی عملیات عمرانی قرار دارد.

   

 • جدول گذاری کوچه های میثاق، میثاق 2 و 3 از فرعی های خیابان فردوسی در حال اجراست.

  شهردار مامونیه، جدول گذاری معابر و خیابانها را به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر مهم ارزیابی کرد و گفت: این امر مورد توجه و تأکید مجموعه مدیریت شهری است و در دستور كار شهرداری قرار دارد .

  وفا عنوان کرد: پس از بررسی و مطالعات کارشناسی، اجرای جدول گذاری کوچه های میثاق در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های سطح شهراز دیگر اهداف اجرای این طرح است.

   

   

   

   

 • طرح زیبا سازی میادین سطح شهر اجرا شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه،  ضیایی «معاونت خدمات شهری شهرداری مامونیه» اظهارداشت: با پیگیری های شهردار محترم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تلاش نیروهای شهرداری عملیات جدول گذاری و سنگ فرش میدان زرند کهنه پایان یافت.

  وی در ادامه گفت: به منظور زیباسازی و بهبود منظر شهری تعدادی از میدان های اصلی شهر از جمله میدان امام حسین(ع) زیبا سازی شده است.

  وی اذعان داشت: با توکل بر خداوند متعال با اجرای پروژه های عمرانی سطح شهرمامونیه، شاهد توسعه در تمام حوزه ها خواهیم بود.

   

 • اجرای عملیات عمرانی در کوچه های دارای بافت قدیمی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار مأمونیه طی بازدید از کوچه های دارای بافت قدیمی شهر اظهار داشت: بیشترین درخواست مردم این محلات، آسفالت معابر و ایجاد کانیوا برای هدایت آب های سطحی و فاضلاب می باشد.

  شهردار مأمونیه گفت: رها سازی پساب های خانگی در کوچه های این محله، عدم داشتن آسفالت مناسب و دپوی نخاله های ساختمانی در معابر از مشکلات فرهنگی این محلات است که این مشکلات در جلسه ای با حضور معاونین خدمات شهری،ترافیک و عمران مطرح شد و برای حل آن تدابیری صورت گرفت.

  شهردار مامونیه با بیان اینکه آخرین زیرسازی و آسفالت و ایجاد کانیوا در این کوچه ها به سالها قبل باز می گردد گفت : در کنار پیگیری های مجدانه و دلسوزانه اعضای محترم شورای اسلامی شهر، شخصاً در این محله ها حاضر شده، این موارد بررسی و عملیاتی شد.

  وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه هدایت آبهای سطحی و آسفالت کوچه که به حق از دغدغه های اساسی مردم بوده در دستور کار و اولویت قرار گرفته و به زودی عملیات آسفالت به اجرا در می آید.

  وفا اظهار داشت: البته در چند نقطه دیگر شهر هم شرایط مشابه این کوچه وجود داشته که نیازمند رفع موانع و مشکلات زیرساختی دیگر نهادهای خدمات رسان بود که خوشبختانه مشکلات این نقاط نیز یا برطرف شده و یا در حال مرتفع شدن می باشد.

  وی با تاکید بر اینکه ما می خواهیم از حداقل امکانات حداکثر بهره برداری صورت گیرد و هدف ما خدمت رسانی به مردم است افزود: اگر برای اجرای آسفالت به اهالی محترم وعده مدت زمان مشخصی را می دهیم به این دلیل است که نیازمند اجرای کارهای اساسی و زیربنایی است؛ یعنی به این صورت نباشد که آسفالت صورت گیرد و مجدداً اهالی این کوچه ها با کنده کاری ها و مشکلات ناشی از آن روبرو شوند.

   

   

 • مراسم ضیافت افطار شهرداری مأمونیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مراسم ضیافت افطار دیشب مورخ 94/04/07 با میزبانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و حضور مسئولین شهرستان زرندیه و پرسنل شهرداری شهر مأمونیه برگزار شد.

   

   

 • راه اندازی و بهره برداری مجدد از آب نمای میدان امام حسین(ع)

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه آب نمای میدان امام حسین(ع) مجدداً راه اندازی شد. 

  با راه اندازی آب نما و اضافه شدن عنصر آب به مجموعه میدان امام حسین(ع) با وجود درختان زیبای بید مجنون و سایه سار مناسب دمای هوا در ساعات مختلف روز به طور چشمگیری پایین تر از محیط اطراف بوده و همین امر باعث استقبال شهروندان از محوطه میدان جهت استراحت و پیاده روی گردیده است لذا شهرداری مأمونیه به منظور رفاه حال شهروندان و استفاده از هوای مطبوع اقدام به راه اندازی مجدد آب نمای این میدان نمود.

   

   

 • اجرای عملیات بهسازی و زیباسازی بلوار نواب شهر مأمونیه  

   

  به گزارش معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مأمونیه عملیات بهسازی و زیباسازی بلوار نواب در حال اجرا می باشد.

  مهندس ضیائی اظهار داشت اجرای این عملیات به منظور استفاده از فضای سبز و ورزش پیاده روی شهروندان در نظر گرفته شده است وعلاوه بر بهره بردن در ساعات روز با نورپردازی که در محل انجام خواهد شد شهروندان می توانند در ساعات شبانه هم استفاده نمایند. همچنین نقاطی نیز جهت نصب میز و نیمکت تعبیه شده است. 

  وی گفت: فاز اول این عملیات از خیابان خواجه نصیر تا بریدگی اجرا شده و فاز دوم از بریدگی تا بلوار فرهنگیان به زودی اجرا خواهد شد.   

   

 • 3 ایستگاه تاکسی در شهر مأمونیه نصب شد

  به گزارش معاونت حمل و نقل- ترافیک شهرداری مأمونیه 3 ایستگاه تاکسی در سطح شهر نصب شد. 

  ایستگاه های تاکسی به منظور رفاه حال شهروندان و ساماندهی تردد مسافرین به محلات سطح شهر در بلوار امام خمینی(ره) روبروی بانک ملی و ابتدای بلوار شهید چمران و خیابان مطهری محله امیرآباد نصب شد.

   

 • حضور شهردار مأمونیه در مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان زرندیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرندیه مورخ 94/03/30 صورت پذیرفت.

   

  شهرداری و شورای اسلامی شهر مأمونیه به پاس تشکر از زحمات هشت ساله آقای دکتر وفایی و تبریک انتصاب آقای دکتر ثمری خلج با اهدای لوح تقدیر از ایشان قدردانی شد.  

   

   

 • عملیات تخریب 5 بنای فرسوده و مزاحم شهر مأمونیه اجرا شد

  به گزارش واحد حقوقی شهرداری مأمونیه عملیات تخریب پنج بنای فرسوده و مزاحم امروز چهارشنبه 94/03/27 اجرا شد.

  آقای پروانه اظهار داشت :درراستای اجرای بند 14ماده بند 55 قانون شهرداری ها مبنی بر رفع بناهای مخروبه ودیوارهای شکسته ومزاحم و یا مورد اعتراض اهالی وساکنین و پس از صدور حکم دادستان شهرستان زرندیه و همکاری نیروی انتظامی شهرستان به منظور رعایت بهداشت و رضایت شهروندان و زیبایی سطح شهر عملیات تخریب بناهای متروکه اجرا شد.

  وی گفت : مکان های مورد تخریب 2 بنا در خیابان مسجد علی ابیطالب (ع) کوچه شهید کارگر، 2 بنا در خیابان امام (ره) کوچه بن بست شهید راسخ و کوچه دکتر فرزانه و یک بنا درمحله امیرآباد می باشد.

   

   

 • آیین غبار روبی وعطر افشانی بقعه متبرکه امامزاده سید منصور(ع) برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه به مناسبت فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان، آیین غبارروبی و عطر افشانی بقعه متبرکه امامزاده سید منصور (ع) با حضور شهردار مأمونیه ، هیأت امناء و مسئولین شهرستان زرندیه مورخ 94/03/26 برگزار شد.

   

   

   

 • چهارمین نشست مشورتی شهرداران و شوراهای اسلامی شهرستان زرندیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه چهارمین کارگروه تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی و نشست مشورتی شهرداران و شوراهای اسلامی شهر با حضور فرماندار شهرستان زرندیه ، معاونت فرماندار محترم، شهرداران و روسای شورای اسلامی پنج شهر شهرستان زرندیه  به منظور بررسی مصوبات شوراهای اسلامی مورخ 94/03/25 در محل سالن جلسات شهرداری مأمونیه برگزار شد.

   

   

   

 • تخریب و برچیدن دیوار قدیمی اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه

   

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه دیوار قدیمی اداره ورزش و جوانان شهرستان زرندیه  به منظور انجام عملیات عقب نشینی تخریب شد.

   

   

 • ورود یک دستگاه کامیون بنز به ناوگان نقلیه شهرداری مأمونیه

  به گزارش معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مأمونیه یک دستگاه کامیون بنز 1924 به ناوگان نقلیه و موتوری شهرداری مأمونیه اضافه شد.

  مهندس ضیائی اظهار داشت به منظور افزایش توان عملیاتی واحد موتوری در اجرای طرح های عمرانی و امور شهرداری یک دستگاه کامیون بنز در اختیار این واحد قرار گرفت. 

   

   

 • انجام روزانه عملیات نگهداری فضای سبز

   

  چمن زنی و هرس فرم گیاه پوششی پرچینی ترون بوستان بنفشه و بلوار شهدای خورشید آباد

   

   

 • بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های در دست اجرا

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه ، شهردار واعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه امروز شنبه مورخ 94/03/23 از طرح های در حال  اجرای شهرداری من جمله بلوارهای امیر کبیر و جمهوری اسلامی (جنوبی و شمالی) و اقدامات صورت گرفته در آرامستان شهر مأمونیه از جمله احداث سالن اجتماعات، دفتر آرامستان و ساختمان سرایداری بازدید به عمل آوردند.

   

   

 • جلسه ای با حضور مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی در شهرداری مأمونیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه روز چهارشنبه مورخ 94/03/20 جلسه ای با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه و مهندس فرخی مدیر کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی برگزار شد.

   در این دیدار مسائل مربوط به شهر مأمونیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

  از دیگر موضوع های مورد بررسی طرح های شهرداری بود که از نقطه نظرات و تجربیات مهندس فرخی در این زمینه استفاده شد.  

   

     

 • عملیات حفر کانال محدوده ابراهیم آباد در حال اجرا می باشد

  به گزارش معاونت فنی شهرداری مأمونیه عملیات حفر کانال به منظور ساماندهی و هدایت مسیل آب رودخانه ابراهیم آباد محدوده بین محلات آسیابک و زمین شهری در حال اجراست.

  مهندس وفا اظهار داشت: فاز اول عملیات حفر به طول تقریبی 400 متر در دست اقدام می باشد. 

  وی گفت: با توجه به اینکه محدوده ابراهیم آباد مسیر عبور رودخانه بوده لذا هدف از اجرای این عملیات را هدایت آب در مواقع بحران اعلام نمود.    

   

 • عملیات اصلاح پل جوی آب خیابان گلستان انجام شد.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملیات اصلاح  پل خیابان گلستان مقابل کتابخانه امیرالمومنین (ع) انجام شد. 

  با توجه به اینکه محل فوق به علت ساختار نامناسب جوی قدیمی و پل نصب شده با معضل تجمع و پس زدگی فاضلاب مواجه بود به منظور رعایت بهداشت محیط اقدام به جدول گذاری و رفع معضل مذکور شد.

   

   

   

   

 • جلسه بررسی وضعیت املاک و مستغلات شهرداری مأمونیه برگزار شد

  به گزارش واحد حقوقی شهرداری مأمونیه جلسه بررسی وضعیت املاک و مستغلات شهرداری مأمونیه با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونت فنی و واحد حقوقی به منظور مشخص نمودن وضعیت املاک شهرداری مأمونیه مورخ 94/3/12 برگزار شد.

   

   

 • عمليات جدولگذاري و اصلاح پل ورودي خيابان فرهنگيان

 • عمليات آسفالت محوطه پارك آرام انجام شد

 • عمليات آسفالت خيابان شهيد احمدي انجام شد

   

 • تعمیر و تعویض شیرهای آتش نشانی سطح شهر

  با انجام این عملیات سه دستگاه شیر آتش نشانی فعال در سطح حوزه شهری (خیابان محتشم کاشانی ، مقابل شهرداری ، بلوار چهل دستگاه پائین) قابل بهره برداری می باشد که سهم مهمی در کاهش زمان عملیات اطفایی حریق خواهد داشت .

   

   

 • عملیات نصب سقف و سایبان بر روی پل هوایی بلوار ولیعصر انجام شد

   با توجه به اینکه سقف قدیمی پل هوایی واقع در بلوار ولیعصر به طور کلی به علت بادهای شدید از بین رفته بود عملیات نصب سقف و سایبان بر روی پل هوایی انجام شد . عملیات تعویض سقف همراه با عملیات تسمه کشی و استحکام بخشی بود .

   

   

 • نصب تجهيزات ورزشي جديد در پارك ملت

  تجهيزات ورزشي جديد مخصوص آقايان در ضلع غربي پارك ملت (خيابان محتشم كاشاني) نصب شد . با نصب اين مجموعه محل ورزش آقايان قسمتي جداگانه را تشكيل داده و تجهيزات ورزشي قديمي موجود در پارك ملت به بانوان محترم اختصاص داده مي شود .

   

 • شستشوي روزانه جداول و انهار حوزه شهري

   

  اين عمليات علاوه بر لايروبي دستي به صورت روزانه و گردشي در تمامي نقاط حوزه شهري در دست اجرا مي باشد


   

   

 • شروع عمليات محوطه سازي پارك آرام

 • خيابان اعتماد جدولگذاري شد

   

   

   

   

   

 • عملیات آسفالت خیابان مطهری کوچه مسجد به اتمام رسید

 • عملیات جدولگذاری خیابان مطهری کوچه شهید بیابانی انجام شد

 • عملیات جدولگذاری خیابان شهید نورانی کوچه حسینیه انجام شد

 • اجرای عملیات پیاده روسازی ورودی مسجد جامع واقع در خیابان مطهری

 • عملیات فضای سبز شهرداری مامونیه

  عملیات هرس فرم (شکل دهی) درختچه های زینتی شامل ترون - بربریس - پیچها و ایجاد پرچین

   
  هرس سبز (تابستانه) درختان فضاهای سبز شهری و حذف پاجوشها و تنه جوشها

   

  عملیات اجرای سنگ فرش بخش جنگل کاری پارک ملت

 • اقدامات شهرداری مامونیه در میلاد مسعود امام زمان (عج)

  برنامه ها و اقدامات شهرداری مامونیه به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت امام زمان (عج) 
  آذین بندی و تزئین شهر

  نصب پرچم های رنگی در بلوارهای سطح شهر

  نصب بنر در بیلبوردهای سطح شهر

  توزیع شیرینی و شربت بین مردم و نمازگزاران نماز جمعه

   

   

 • حضور شهردار مامونیه در هفتمین همایش شعر انتظار استان مرکزی

  هفتمین همایش شعر انتظار استان مرکزی به مناسبت میلاد مسعود آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) با حضور شاعران و فرهیختگان کشوری و استانی به همت اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان زرندیه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زرندیه مورخ 93/3/21 برگزار شد و در این همایش شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری تفرشی حضور یافتند .

   

 • اتمام عملیات جدولگذاری خیابان آذر

 • عملیات جدولگذاری خیابان شهید احمدیان کوچه مینو انجام شد

 • نشست شهردار و اعضای شورای شهر با استاندار و معاونت امور عمرانی استان مرکزی

   نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مامونیه با استاندار محترم جناب آقای مهندس مقیمی و معاونت امور عمرانی جناب آقای مهندس زندیه وکیلی در تاریخ 93/3/18 در دفتر استاندار برگزار شد . در این جلسه  بررسی بلوار 35 متری واقع در کمربندی شمالی شهر ، وضعیت سند کارخانه آسفالت شهرداری ، فاضلاب های شهری ، دوبانده نمودن ورودی شهر مامونیه از سمت اتوبان و واگذاری اراضی جهت تأمین مسکن خانواده شهداء توسط اداره راه و شهرسازی شهرستان زرندیه از جمله مسائل مطرح شده بود و دستورات اجرایی لازم از سوی استاندار محترم صادر گردید .

   

 • عملیات لکه گیری در خیابان آیت اله طباطبایی

 • عملیات لکه گیری در خیابان شهید اعتمادی کوچه توحید

 • شروع عملیات جدولگذاری خیابان ابوذر کوچه بشارت

 • عملیات آسفالت خیابان شهید احمدیان به اتمام رسید

 • مراسم ترحیم آیت الله معصومی زرندی در شهر مامونیه برگزار شد

  مراسم ترحیم عالم ربانی آیت‌الله حاج شیخ محمدحسین معصومی زرندی در مسجد جامع امیرآباد شهر مأمونیه زادگاه ايشان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و مردم و مریدان ایشان برگزار شد.

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهر اراك در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) و شهدا خصوصا شهدای 15 خرداد، گفت: مرحوم آیت الله زرندی یکی از شاگردان امام راحل بود که در سنگرهای مختلف با ساده زیستی به اسلام و انقلاب اسلامی خدمت کرد.

  آیت الله معصومی زرندی پنجم خردادماه سال جاری بر اثر عارضه قلبی در سن 82 سالگی درگذشت. وی از سال 1363 تا 1386 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بود و در دوره های اول، سوم و چهارم، به عنوان نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان حضور داشت. وی در سال 1311 هجری شمسی در محله امیر آباد شهر مامونیه در خانواده ای کشاورز و مذهبی چشم به جهان گشود و از کودکی تا نوجوانی یعنی تا ششم ابتدایی را در شهر مامونیه گذراند اما به دلیل علاقه وافر پدر به روحانیت و تشویق ایشان به شهر مقدس قم عزیمت و به تحصیل علوم دینی مشغول شد.

   


 • اقدامات شهرداری مامونیه در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

  در بیست و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ، شهرداری مامونیه اقدام به سیاه پوش نمودن شهر از جمله نصب پرچم های مشکی نمود همچنین تهیه بنر و نصب در بیلبوردهای سطح شهر از دیگر برنامه های این شهرداری بود .

   

 • شروع عملیات جدولگذاری خیابان آذر

   

 • عملیات اتلاف و معدوم سازی حیوانات ناقل بیماری

  عملیات معدوم سازی سگ های ولگرد به روش زنده گیری در سطح شهر مامونیه و حومه انجام شد . در این طرح که به مدت یک هفته به طور شبانه روزی صورت گرفت تعداد 81 قلاده سگ ولگرد اتلاف و جمع آوری و به صورت بهداشتی دفن گردید .

   

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

 • خط 1 : 2 - 08645222331
 • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی