آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

تصویر روز

 

 • مهندس وفا مجددا شهردار مامونیه شد

  آئین معارفه شهردار مامونیه
  این جلسه با حضور:
  مهندس حاج حسن قربانی " مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری استان مرکزی"
  مهندس نخستین "فرماندار شهرستان زرندیه"
  حجت الاسلام ابراهیمی "امام جمعه شهر مامونیه"
  حجت الاسلام سید محمدی "امام جمعه شهر پرندک"
  مهندس وفا "شهردار شهر مامونیه"
  آقای فتح الهی "ریاست شورای اسلامی شهر مامونیه"
  آقای تقدیری "عضو شورای اسلامی شهر مامونیه"
  آقای محسنی " عضو شورای اسلامی شهر مامونیه"
  آقای قناتی "معاونت فرمانداری و بخشدار بخش مرکزی"
  آقای رستمی "شهردار شهر خشکرود"
  آقای حسنی "ریاست شورای اسلامی شهر پرندک"
  آقای ایمانی "شهردار شهر پرندک"
  آقای نکویی "عضو دفتر شهری و شوراهای استانداری مرکزی"
  برگزار شد.

  در این مراسم مهندس نخستین فرماندار شهرستان زرندیه در سخنانی ضمن تسلیت شهادت آقا ابا عبدالله الحسین(ع) و تشکر از تمامی حضار حاضر در جلسه، فلسفه ی حضور همه ما را خدمت رسانی به مردم دانستند
  وی در ادامه پیرامون تحولات سیاسی اخیر و سخنان رئیس جمهور آمریکا اظهار داشتند:موضع گیری ترامپ بسیار نابخردانه و مضحکه دست اطرافیانش بود وتدابیر اندیشمندانه رهبر معزز انقلاب ثابت کرد حنای ترامپ رنگی ندارد و تمام فتنه گریها زیر سر آمریکا و هم پیمانان او مانند وهابیون و صهیونیست هاست
  وی در ادامه گفت: در سفارش دین و احادیث معصومین ، بزرگان و علما خدمت به مردم در اولویت است
  فرماندار زرندیه بیان داشت : در مدت دو سال شهردار بودن مهندس وفا، ایشان خدمات و زحمات ارزنده ای را داشته اند و جا دارد از زحمات این عزیز تقدیر وتشکر نمود
  وی افزود: به حمدالله شهردار مامونیه دارای سابقه درخشان و از میان مردم همین شهر و از همه جهت آشنا برای مردم و مسئولین می باشد
  وی افزود: مدیر خوب آن است که از مشارکت شهروندان در جهت خدمات رسانی در شهر غافل نباشد و در جهت پاسخگویی به مردم مدیریت نماید.
  ایشان ساخت بلوار امیر کبیر را خدمت ارزنده و قابل تحسینی عنوان کرد و افزود:جا دارد ازهمه مجموعه مدیریت شهری تشکر شود
  در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی "امام جمعه شهر مامونیه" شهادت مظلومانه ابی عبدالله را تسلیت گفته و عنوان داشت: رضایت مردم در تامین رضایت الهی استامام جمعه شهر مامونیه از شهردار و شورای شهر مامونیه تشکر و برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت نمودند
  در این جلسه مهندس وفا ضمن تشکر از تمامی حضار گفت:خدا را شاکرم که توفیقی دوباره بمن عطا کرد تا مجددا در خدمت اهالی فهیم و قدر شناس شهرم باشم
  در ادامه این جلسه آقایان فتح الهی ریاست،تقدیری و محسنی اعضای شورای اسلامی شهر از همه حاضرین در جلسه تشکر و برای مهندس وفا آرزوی موفقیت کردند
  مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری استان مرکزی" در این آئین با قرائت حکم سمت شهرداری آقای مهندس وفا بر رضایتمندی مردم تاکید و داشتن تعامل و همدلی بین شورا وشهرداری را لازمه کار دانسته و گفنتند: شورای شهر باشید نه شورای شهرداری و هر کاری در توانتان هست جهت رضایت مردم انجام دهید

  در پایان این مراسم از زحمات اعضای شورای اسلامی قبل تجلیل و مهندس پرویز وفا بعنوان شهردار جدید شهر مامونیه معرفی و ابقا شد 

 • نصب و تجهیز پارک های آسیابک و بنفشه به وسایل بازی پلی اتیلن

   شهردارمامونیه از نصب و تجهیز پارک های آسیابک و بنفشه به وسایل بازی پلی اتیلن برای کودکان خبر داد.

   وفا گفت: جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی کودکان حین بازی، شهرداری اقدام به جایگزینی و نصب وسایل پلی اتیلن به جای وسایل بازی قدیمی در پارک های شهر کرده است.

   وی تاکید کرد: در راستای توسعه و تجهیز پارک های شهر به امکانات استاندارد و وسایل رفاهی و سرگرمی برای کودکان، این وسایل و تجهیزات جدید برای پارک آسیابک و بنفشه خریداری و نصب شده است.

   شهردار مامونیه افزود: نصب این وسایل بازی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب برای بازی و تفریح کودکان خواهد شد.

   ضیایی معاونت خدمات شهری شهرداری نیز گفت: این وسایل بازی که شامل تاب، سرسره و دیگر وسایل است از جنس پلی اتیلن استاندارد ساخته شده و برای بازی کودکان بسیار مناسب است

   وی خاطر نشان کرد: این وسایل بازی تا 80 درجه سانتیگراد هیچگونه تغییر فرمی نداشته ، قابلیت احتراق ندارند و از دیگر امتیازات وسایل پلی اتیلن عدم انتقال گرمای هوا به کاربر و همچنین عدم زنگ زدگی می باشد.

   مدیر پارکها و فضای سبز شهرداری مامونیه مهمترین ویژگی استفاده از وسایل پلی اتیلن را ایمنی بالای وسایل نسبت به وسایل فلزی قدیمی برشمرد و گفت: حفظ ایمنی و امنیت کودکان یکی از مسائل مهم در استفاده از این وسایل می باشد.

   

   

 • اجرای عملیات بازسازی و مقاوم سازی پل های انهار سطح شهر

   

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه تعدادی از پلهای روی انهار در سطح شهر که سالها قدمت داشت به علت استهلاک تخریب،مقاوم سازی و بازسازی شد.

   بنا بر این گزارش شهردار مامونیه ضمن اعلام خبر فوق گفت : از آنجایی که  این پلها یکی از ملزومات اساسی برای حفظ سلامتی و ارتقاء ایمنی تردد عابرین و اتومبیلها در سطح شهرها هستند؛ بایستی شرایط مطلوبی برای تردد شهروندان داشته باشند.

   وفا در خصوص اهمیت رسیدگی مستمر به وضعیت پل های روی انهارافزود : با عنایت به نزدیک شدن به فصول بارش ، رفع لغزندگی از پل های عابر پیاده در فصل زمستان و هنگام بارش برف و باران یکی از موارد بسیار مهم و ضروری مد نظر معاونت فنی و عمرانی  است.

  عیسی پور معاونت عمرانی شهرداری نیز تصریح کرد : به منظور حفظ ایمنی در تردد و به لحاظ وضعیت ظاهری پل ها که شامل ناهمواری سطح ، احتمال جراحت و آسیب دیدگی حاصل از فرسودگی و غیره بوده ؛ تمامی پل های عابر پیاده مورد بازدید و بررسی قرار گرفته و مشکلات آنها رفع خواهد شد.

   

 • ثبت نام رایگان اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن

  به اطلاع شهروندان عزیز می رساند ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 به صورت رایگان تا تاریخ 95/07/27 در محل شهرداری مأمونیه انجام می شود لذا افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند با مراجعه به شهرداری در این طرح ملی مشارکت فرمایند.

   

 • آغاز عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان ها و معابر شهر

   به گزارش روابط عمومی شهرداری مهندس وفا شهردار مامونیه در بازدید از عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های سطح شهر  با بیان اینکه نامناسب بودن خیابان ها و معابر اصلی یکی از دغدغه های اصلی شهروندان است، اظهار داشت: در این راستا بهسازی خیابان ها، تسهیل در تردد شهروندان و وسائط نقلیه، عملیات آسفالت برخی از معابر این شهر با تلاش و همت مجموعه شهرداری به صورت ضربتی آغاز شد.

   وی رضایت مندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری مامونیه برشمرد و ابراز امیدواری کرد: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازه زمانی با اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان های شهر موجبات خشنودي همشهریان را فراهم کند.

  مهندس سید علی عیسی پور معاونت عمرانی شهرداری مامونیه نیز با اشاره به اینكه هم اكنون لکه گیری از ابتدای چهل دستگاه پایین به طرف خورشید آباد در حال اجراست، گفت: عملیات آسفالت و لکه گیری دیگر معابر و خیابان هایی که آسفالت آنها از بین رفته در روزهای آینده طبق برنامه کاری در کوتاه ترین زمان ممکن لکه گیری و آسفالت می شود.

 • اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان فرهنگیان

   

  شهردار مامونیه، از اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان فرهنگیان خبر داد.

   مهندس وفا شهردار مامونیه گفت: در راستای بهسازی معابر، تسهيل در تردد شهروندان و وسايط نقليه، عمليات آسفالت ریزی خیابان اصلی فرهنگیان، با تلاش و همت پرسنل عمران شهری شهرداری مامونیه آغاز شده است

   وی ارتقای کیفی و بهسازی معابر و پیاده روها را هدف اصلی آسفالت ریزی برشمرد و افزود: بی‌شک با پایان یافتن عملیات اجرایی آسفالت ریزی شاهد ساماندهی و بهسازی این خیابان خواهیم بود.

   شهردار مامونیه اظهار داشت: مجموعه فعالیت های شهرداری از جمله اقداماتی در خصوص خدمات رفاهی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی از وظایف شهرداری هاست اما یکی از بارزترین و مهمترین وظایف شهرداری ها توجه به عمران و آبادانی شهر و به تعبیر دیگر اجرای پروژه های عمرانی است.

   مهندس عیسی پور معاونت عمرانی شهرداری مامونیه نیز با بیان این که با اجرای پروژه‌ی احداث کانال طولی جهت دفع و هدایت آب‌های سطحی در خیابان فرهنگیان، مشکل آب‌گرفتگی این محدوده برطرف شده است، گفت: با احداث این کانال، زیرسازی و آسفالت خیابان مجاور آن(فرهنگیان) نیز در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شد.

   

 • تاکسی داران حوزه شهری مأمونیه تجلیل شدند

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه، امام جمعه شهرستان، رئیس پلیس راهور زرندیه، معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری از رانندگان برتر تاکسی، روز چهارشنبه مورخ 94/08/06تجلیل به عمل آمد.

  رئیس شورای اسلامی شهر مأمونیه اظهار داشت: رانندگان تاکسی به عنوان سفیران ادب و فرهنگ در شهر می باشند و از زحمات رانندگان تقدیر و تشکر نمود.

  شهردار مأمونیه با عرض سلام و ارادت به حضرت ابا عبداله الحسین(ع) بیان داشت: تاکسی دار فردی است معتمد، دارای صلاحیت های مشخص و معیارهای انتخاب تاکسی دار نمونه را خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، لحاظ داشتن معیارهای امانت داری، حس وظیفه شناسی، نیک خلقی و برخورد مناسب با شهروندان عنوان نمود و همچنین اظهار داشت : تاکسی داران با توجه به تعامل با شهروندان، می توانند نقش واسطه و انتقال دهنده مشکلات مردم به شهرداری باشند و مسائل مربوط به شهر را با مسئولین شهرداری در میان بگذارند.

  امام جمعه شهرستان زرندیه در این مراسم با سلام بر حضرت حسین(ع) و قدردانی از این قشر خدوم و زحمتکش، آرزوی توفیق بیشتر برای رانندگان تاکسی را از خداوند منان مسئلت نمود. ایشان تاکسی دار را نماد فرهنگ شهر دانست و در خصوص مباحث اخلاقی مربوط به این حوزه سخنانی ایراد فرمودند.

  فرماندار زرندیه عنوان نمود: حوزه حمل و نقل شهری پراهمیت و دارای جایگاه ویژه و پرارزشی می باشد. افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند افرادی اخلاق مدار و متعهد می باشند.

  وی افزود: رعایت ایمنی و نظافت در خودرو با توجه به عمومی بودن این وسیله نقلیه ضروری است. همچنین خودروی تاکسی را محل مناسبی به منظور بهره برداری تبلیغات محیطی، مسائل اخلاقی و اشاعه فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر دانست.

  در ادامه این مراسم از 15 راننده تاکسی نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

   

 • حضور شهردار مأمونیه در دومين همايش شهرداران استان مركزي

  دومين همايش شهرداران استان مركزي با حضور معاون امور عمراني استانداري و مديركل دفتر امور شهري و شوراها ، فرماندار شهرستان دليجان و كليه شهرداران استان مرکزی در شهر دليجان برگزار شد.

   به منظور بررسي مسائل ومشكلات شهرداريهاي استان وبا هدف اجراي هرچه بهتر قوانين ومقررات وشناسايي راهكارهاي اجرايي خدمات رساني مطلوب به شهروندان، دومين همايش شهرداران استان درسالجاري با ارائه نقطه نظرات مديرعامل شركت توزيع برق استان درخصوص تدابير لازم وهماهنگي با شهرداريها جهت تامين روشنايي معابر - تشريح نحوه همكاري شركت هسكو در رابطه با تامين قطعات وماشين آلات - گزارش سفر شهردار محترم نراق به كشور اتريش - تشريح ماده 59 قانون موانع توليد رقابت پذير و ارتقاي نظام مالي كشور - برنامه ريزي شركت فعال شهرداريها درجشنواره برترين عملكرد شهرداريها - اتخاذ تدابير وتمهيدات لازم درراستاي تهيه وتدوين بودجه وتعرفه عوارض سال 95 ومباحث مربوط به خواهر خواندگي شهرداريها به ميزباني فرمانداري وشهرداري وشوراي اسلامي شهر دليجان در روز سه شنبه مورخه 94/8/5برگزار گرديد.

   

   

 • عملیات دال گذاری بر روی نهر خیابان آیت اله کاشانی انجام شد

  به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری مأمونیه؛ عملیات دال گذاری بر روی نهر واقع در خیابان آیت اله کاشانی به منظور رعایت اصول بهداشتی و زیست محیطی، زیبا سازی معابر و جلوگیری از آبگرفتگی در فصل بارندگی و همچنین رفاه حال شهروندان اجرا شد.

   

 • افزایش 4 برابری حجم زباله ها در چند روز اخیر

  به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری مأمونیه حجم تولید زباله در روزهای اخیر به حدود 4 برابر افزایش پیدا کرد.

  مهندس ضیائی اظهار داشت: با توجه به توزیع نذورات و افزایش افرادی که به حوزه شهری مأمونیه مراجعه نموده اند، واحد خدمات شهری به منظور جمع آوری زباله ها تعداد خودروهای خدماتی را از یک شیفت به 2 شیفت افزایش و نیروهای خدماتی با 3 شیفت کاری هم چنان کار جمع آوری را انجام می دهند.

  وی افزود: با وجود توزیع کیسه های زباله و بنرهای همکاری با پاکبانان در تکایای سطح شهر متأسفانه شاهد پخش ظروف و لیوان های یکبار مصرف در سطح شهر هستیم. 

  لذا از شهروندان محترم تقاضا داریم به بحث زباله ها و زحمات نیروی کارگری توجه داشته باشند تا در سالهای آینده شاهد تصاویر ذیل نباشیم.

   

   

 • سیاه پوش شدن شهر مأمونیه در ایام سوگواری حضرت اباعبداله الحسین(ع)

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه ، به همت واحد خدمات شهری شهرداری مأمونیه ، شهر مأمونیه در آستانه ماه محرم ، ماه عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سیاه پوش شد.

  نصب پرچم های مشکی و بنر بر روی بیلبوردهای سطح شهر در میادین و معابر اصلی شهر و شستشو و رفت و روب سطح شهر، توزیع کیسه های پلاستیکی و بنرهای اطلاع رسانی همکاری شهروندان به منظور پاکیزه نگه داشتن سطح شهر در بین تکایای سطح شهراز اقدامات فرهنگی شهرداری مأمونیه در آستانه ماه محرم و صفر است.

   

   

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه

  جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه به ریاست فرماندار زرندیه و با حضور سرکار خانم میرگلوبیات نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، ائمه محترم جمعه شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری مورخ 94/07/29 برگزار شد.

   

   

 • توزیع کیسه های زباله و بنرهای اطلاع رسانی بهداشتی در تکایای سطح شهر

  به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری مأمونیه توزیع کیسه های زباله و بنرهایی با مضمون رعایت بهداشت محیط در تکایای سطح شهر صورت گرفت. 

  با عنایت به اینکه طبق سنت حسنه در ماه محرم همزمان با برگزاری جلسات و مراسم مذهبی در مساجد و تکایا، توزیع نذورات و غذا توسط هموطنان عزیز و هیئت امناء مساجد صورت می‌گیرد لذا واحد خدمات شهری ضمن آرزوی قبولی عزاداران سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع)، به منظور رعایت ضوابط بهداشتی فردی و محیطی توسط عزاداران محترم، اقدام به توزیع کیسه های زباله و بنرهایی با مضمون رعایت نظافت در تکایای سطح شهر نمود.

  لذا خواهشمند است با رعایت نظافت در سطح شهر، پاکبانان، این خادمین امام حسین (ع) را نیز یاری فرمائید.

   

   

   

   

   

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان زرندیه

  جلسه كميته برنامه ريزي با محوريت توزيع اعتبارات ماده 180 شهرستان در سال جاري به رياست فرماندار شهرستان زرنديه و با حضور مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري شهرستان زرنديه مورخ 94/07/28 برگزار شد.

   

   

 • دیدار شهردار مأمونیه با خانواده های شهیدان اخوان و محمودی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر مأمونیه، فرماندار زرندیه، فرمانده سپاه ناحیه زرندیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده های شهیدان حمید اخوان و سید جواد محمودی مورخ 94/07/28 دیدار نمودند.

  در این دیدار از مادران شهیدان تجلیل و قدردانی شد و اهدای هدیه توسط فرماندار زرندیه و رئیس شورای اسلامی شهر به مادران صبور صورت گرفت.

   

   

 • عملیات نقاشی دیواری در بوستان شهدای گمنام اجرا شد

  به گزارش معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مأمونیه،عملیات نقاشی دیواری بر روی دیوار نمازخانه بوستان شهدای گمنام انجام شد. 

  مهندس ضیائی اظهار داشت: طرح سیمرغ با عنایت به فضای معـنوی حاکم بر بوستان شـهدای گمنام انتخاب شده است، طرحی اسطوره ای که تجسمی از عـروج ملکوتی می باشد. 

   

   

 • فعالیت های عمرانی واحد امانی شهرداری مأمونیه

  به گزارش مسئول پروژه های عمرانی واحد امانی شهرداری مأمونیه، عملیات جدول گذاری، اجرای پروژه قبور آماده و عملیات حفرچاه جذبی را از فعالیت های عمرانی در دست اجرا عنوان نمود. 

  مهندس عیسی پور اظهار داشت: عملیات جدول گذاری  نهر عرضی خیابان 10 متری مسجد امام حسین(ع) انجام شد و این عملیات در خیابان 15 متری نیز در حال اجرا می باشد.

  وی افزود: پروژه قبور آماده پیشرفت 90 درصدی داشته و در مرحله تکمیل می باشد. همچنین ایشان از اجرای عملیات حفر چاه جذبی در کوچه شهید مبصری خبر داد. 

   

   

   

 • جلسه کمیته انطباق در شهرداری مأمونیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، جلسه بررسی مصوبات شوراهای اسلامی شهرها با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها و آقایان دهباشی و انصاری، فرماندار زرندیه و معاون فرماندار، دکتر صابری عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران، شهردار و روسای شهرهای پرندک، زاویه، خشکرود و رازقان، رئیس اداره بهزیستی شهرستان و مدیران شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری مأمونیه مورخ 94/07/25 برگزار شد.

  در استان مرکزی، شهرستان زرندیه به عنوان تنها شهرستان کمیته انطباق را به ریاست فرماندار و با حضور شهردار و ریاست شورای اسلامی شهرها به طور منسجم برگزار می نماید که در این جلسات از نقطه نظرات و پیشنهادات شهرهای همجوار استفاده می شود و مصوبات جلسات طبق قوانین و مقررات مورد بررسی قرار می گیرد.

   

   

   

 • دیدار با خانواده شهید اخوان و جانباز دفاع مقدس محمدرضا کاوسی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، دیدار با خانواده معظم شهید مسعود اخوان وجانباز دفاع مقدس آقای محمدرضا کاوسی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه، فرماندار زرندیه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در تاریخ 94/07/21 صورت گرفت.

   

   

 • بازدید شهردار مأمونیه از پروژه های عمرانی و فضای سبز

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر از پروژ های اجرای قبورآماده، تکمیل ساختمان سرایداری، احداث فضای سبز در مسیر ورودی جایگاه CNG  مورخ 94/07/18 بازدید نمودند و معاونین عمرانی و خدمات شهری و فضای سبز توضیحات مربوط به واحد خود را ارائه نمودند.

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در مراسم افتتاح نمایشگاه کاریکاتور

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر، امام جمعه شهرستان، معاون فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کتابخانه و سایر مسئولین در مراسم افتتاح نمایشگاه کاریکاتور با موضوع عفاف و حجاب در تاریخ94/07/18 که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت 10 روز در محل کتابخانه امیرالمومنین (ع) برپا گردیده، شرکت نمودند و از آثار آقای علی اکبر میرزایی کوثر  که با زبان هنر قدمهای موثری در رفع معضلات و مشکلات اجتماعی و فرهنگی بر می دارند بازدید نمودند.

   

   

   

 • اجرای عملیات تسطیح و زیرسازی در باند کندرو بلوار و خیابان های شهر مأمونیه

  به گزارش معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری مأمونیه عملیات تسطیح و زیر سازی باند کندروی بلوار حضرت ولیعصر(عج)، باند کندروی بلوار شهید چمران همچنین تسطیح پیاده رو  بازار هفتگی پنج شنبه بازار، مدرسه جابرابن حیان و خیابان فتح به منظور انجام عملیات عمرانی اجرا شد. 

   

   

 • عملیات روشنایی بوستان امامزاده سید منصور(ع)انجام شد

  به گزارش معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مأمونیه روشنایی بوستان امامزاده سید منصور(ع) تأمین شد. 

  مهندس ضیائی گفت: با عنایت به بهره مندی شهروندان از این بوستان در ساعات شبانه با حفظ امنیت برای خانواده ها، روشنایی بوستان تأمین شد.

   

   

 • اجرای عملیات کاشت درخت و گل در خیابان آیت اله کاشانی

  به گزارش معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مأمونیه عملیات کاشت درخت و گل در خیابان آیت اله کاشانی در حال اجرا می باشد. 

  مهندس ضیائی اظهار داشت: انواع درختان کاج مشهد و اقاقیای چتری و گلهای فصلی داودی به منظور زیباسازی منظر شهری و گسترش فضای سبز در این مسیر کاشته می شود.

   

 • حضور شهردار مأمونیه در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی شهرستان زرندیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی در مرکز فرماندهی انتظامی شهرستان زرندیه برگزار شد و شهردار مأمونیه در این مراسم حضور یافت.

   مهندس حیدری هفته نیروی انتظامی را خدمت فرمانده انتظامی و پرسنل سخت کوش که در برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان تلاش می نمایند تبریک گفت و از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در همایش سالمندان شهر مأمونیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با حضورمسئولین شهر در مراسم گرامیداشت هفته سالمندان که اولین همایش سلامت سالمندی با مشارکت ادارات کمیته امداد امام (ره)، بهزیستی، شبکه بهداشت و درمان وکانون بازنشستگان شهرستان زرندیه با همکاری شهرداری در سالن شورای اسلامی شهر برگزار شده بود شرکت نمودند. 

  هفته سالمندان از تاریخ 3 لغایت 12 مهر ماه به منظور گرامی داشتن و ارج نهادن به این عزیزان نام گذاری شده است.

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در برنامه های اداره بهزیستی به مناسبت هفته سالمند

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار مأمونیه با حضور فرماندار زرندیه و سایر مسئولین شهرستان در برنامه های اداره بهزیستی به مناسبت هفته سالمند مورخ 94/07/09 شرکت نمودند.

  از برنامه های این دستگاه ایجاد ایستگاه سلامت سالمندان بود که به منظور اهمیت سلامتی این قشر با تجربه و ارزشمند، فشار خون آنها اندازه گیری شد.

  در ادامه برنامه ها در منزل یکی از سالمندان مددجوی تحت پوشش اداره بهزیستی دیدار و همچنین از آثار تاریخی و باستانی شهر بازدید به عمل آمد.

   

  دیدار با خانواده شهید علی قربان زاده و تجلیل از خانواده گرانقدر شهید نیز صورت گرفت.

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در مراسم جشن عاطفه ها

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مهندس حیدری با حضور سایر مسئولین در مراسم جشن عاطفه ها که توسط اداره کمیته امداد امام (ره) شهرستان در یکی از مدارس دخترانه سطح شهر برگزار شده بود حضور داشتند.

   در این مراسم زنگ عاطفه ها نواخته شد و دانش آموزان با شور و اشتیاق فراوان برای یاری رساندن به هموطنان خود اقدام نمودند.

   

 • آئین تجلیل از آتش نشانان شهر مأمونیه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، مراسم تجلیل از آتش نشانان شهر مأمونیه به مناسبت 7 مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه، امام جمعه شهرستان، امام جمعه شهر پرندک و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن نمازخانه آرامستان بهشت منصور(ع) برگزار شد.

  شهردار مأمونیه، ولادت امام علی النقی(ع) و تقارن آن را با روز آتش نشان تبریک عرض نمود و این روز را روز تجلیل از انسانهای ایثارگری عنوان نمود که به منظور امنیت و حفظ سلامت همنوعان خود با همه تلاش فعالیت می نمایند و به یاری حادثه دیدگان می شتابند.

  حجه الاسلام و المسلمین علم الهدی، ولادت امام علی النقی(ع) و روز آتش نشانی را خدمت آتش نشانان و حضار تبریک عرض نمود و اظهار نمود آتش نشانان افرادی هستند که به خاطر حفظ جان انسانهای دیگر جان خود را به مخاطره انداخته و از زحمات این قشر زحمتکش و پرتلاش تقدیر و تشکر نمود.

  مهندس کردی، ایام دهه ولایت و روز آتش نشانی را از جمله روزهای مبارکی دانست و روز آتش نشان را به آتش نشانان شهر مأمونیه تبریک عرض نمود و از این بابت که آتش نشانی شهر مأمونیه به عنوان مرکز شهرستان زرندیه محدوده بزرگراه و روستاهای اطراف را نیز تحت پوشش قرار می دهد تشکر و قدردانی نمود و برای سلامتی همه خدمتگزاران دولت جمهوری اسلامی دعای خیر نمود.

  آقای سعادتی، ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایام دهه ولایت اظهار داشت روز7 مهر روزی است که به نام روز آتش نشان نام گذاری شده است و آتش نشانان عزیز باید تعهد، اخلاص و اخلاق را در اولویت کار خود قرار دهند. نظم وانضباط کاری همچنین هماهنگی در عملیات امداد و نجات را از اصول این حرفه عنوان نمودند.

   

  در ادامه مراسم آقای تیموری در مدح امام علی النقی(ع) مدیحه سرایی نموده و از آتش نشانان شهر مأمونیه تجلیل به عمل آمد.

   

   

 • دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با خانواده های شهیدان محمدیان و احمدیان

  به گزارش روابط عمومی شهرداری به مناسیت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهردار و اعضای شورای اسلامی، فرماندهی ناحیه سپاه و بسیج شهرستان و سایر مسئولین در منزل خانواده های شهیدان محسن- حسین محمدیان و سید اله مراد سید غلامرضا احمدیان دیدار نمودند.

  در این دیدار از خانواده های معظم که دو عزیز خود را در راه دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب اسلامی تقدیم نموده اند تجلیل و قدردانی شد.

   

   

       

   

   

 • برگزاری صبحگاه مشترک در پایگاه بسیج شهدای شهر پرندک

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه در پنجمین روز از هفته دفاع  مقدس مورخ 94/07/04 صبحگاه مشترک با حضور شهردار مأمونیه، فرماندار زرندیه، امام جمعه شهر پرندک، مسئولین شهرستان و نیروهای بسیجی ، انتظامی و ناحیه سپاه شهرستان زرندیه در محل پایگاه بسیج شهدای شهر پرندک برگزار شد.

  فرماندار زرندیه و امام جمعه شهر پرندک ایام هفته دفاع مقدس را تبریک گفته و بابت حادثه دلخراش کشتار حاجیان در روز عید قربان اظهار تأسف و تألم نمودند و اظهار داشتند دولت سعودی موظف است مسئولیت سنگین خود را در این حادثه تلخ بپذیرد چراکه مدیریت غلط و اقدامات ناشایسته عامل این فاجعه بود.

  در پایان مراسم نیروهای رزمی بسیجی حرکات نمایشی به اجرا گذاشتند.

   

   

 • برنامه های اولین روز هفته دفاع مقدس توسط شهرداری مأمونیه اجرا شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه در اولین روز از هفته دفاع مقدس مراسم پرفیض قرائت زیارت عاشورا با حضور شهردار مأمونیه، فرماندار زرندیه ، امام جمعه شهر مأمونیه و سایر مسئولین شهرستان زرندیه در سالن نمازخانه آرامستان بهشت منصور (ع) روز سه شنبه مورخ 94/06/31 برگزار شد.

  ریز برنامه های این روز به شرح ذیل اجرا شد.

  مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با قرائت آیات کلام اله مجید و ادای احترام در مزار شهدای گرانقدر شهر مأمونیه آغاز گردید. زیارت عاشورا در نمازخانه آرامستان قرائت شد و سخنرانی توسط حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا علم الهدی در خصوص گرامیداشت این ایام صورت گرفت.

  اهدای هدیه به پرسنل جانباز و آزاده شهرداری آقای محمود مفخم صورت گرفت و از فداکاری و رشادت های ایشان تجلیل و قدردانی شد.

  بازدید مسئولین شهرستان از قبور پیش ساخته توسط شهرداری که در حال اجرا می باشد انجام شد و توضیحات مربوط به این طرح توسط مهندس حیدری داده شد.

  اجرای مانور خیابانی توسط مسئولین در سطح شهر صورت گرفت و از اجرای تئاتر زیبای خیابانی با مضمون مرتبط این ایام که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هماهنگ شده بود بازدید بعمل آمد.

  از خانواده های گرانقدر شهیدان کریم صلاح و عباس نورانی بازدید به عمل آمد و از صبر و شکیبایی این عزیزان تجلیل و هدیه ای به پاس قدردانی اهداء شد. 

  در پایان ساختمان فنی و حرفه ای احداث شده شهر مأمونیه توسط مهندس کردی افتتاح و از کلاس های برگزار شده و تولیدات که شامل هنرهای دستی و صنایع دستی می باشد بعمل آمد. 

   

 • سهیم شدن شهروندان عزیز در تدوین سند چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک 5 ساله شهرداری مامونیه با تکمیل پرسشنامه

  شهرداری و شورای اسلامی شهر مامونیه در نظر دارد نسبت به تدوین برنامه سند چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک 5 ساله شهر اقدام نماید و در حال حاضر طرح مطالعاتی و تحقیقی آن در دست اقدام می باشد و در این زمینه مشارکت شهروندان در تصمیم گیری و تصمیم سازی بسیار حائز اهمیت است لذا شما شهروندان محترم با ارائه ایده های ارزشمندتان و تکمیل فرم پرسشنامه تا مورخ  93/8/17 و تحویل به دفاتر شهرداری یا شورای اسلامی شهر در برنامه ریزی توسعه شهری سهیم باشید.

   

  جهت دانلود فایل پرسشنامه لینک زیر را کیلیک کنید...

                                     Download

 • عملیات فرم هی و هرس درختان سطح شهر

  عملیات فرم دهی درختان بید مجنون میدان امام حسین (ع)

   

  عملیات هرس فرم و ایجاد پرچین در بوستان بنفشه

 • عملیات هرس تاپیاری درختان کاج مشهد بلوار ولیعصر (عج) و بوستان شهدای گمنام

 • بازدیدشهردار مامونیه از طرح احداث بنای یادبود شهدای گمنام

   

 • ادامه مصاحبه رادیوئی شهردار شهر مامونیه با شبکه صدای آفتاب

  به اطلاع شهروندان عزیز شهر مامونیه می رساند ادامه مصاحبه رادیوئی آقای مهندس حیدری تفرشی با شبکه صدای آفتاب (فرکانس : MW  774) ساعت 8:30 الی 9 صبح یکشنبه مورخ 93/8/4 می باشد.
 • مصاحبه رادیوئی شهردار شهر مامونیه با شبکه صدای آفتاب

  شهروندان محترم شهر مامونیه می توانند مصاحبه رادیوئی شهردار شهر مامونیه آقای مهندس حیدری تفرشی با شبکه صدای آفتاب را در خصوص پرسش وپاسخ مردمی از ساعت 8:30 الی 9 صبح روز شنبه مورخ 93/8/3 گوش کنند.
  فرکانس دیجیتال شبکه صدای آفتاب : کانال 42
 • عملیات لکه گیری آسفالت خیابان های سطح شهر

 • عملیات جدولگذاری خیابان های سطح شهر

  کوچه دی

  کوچه شاهد 2

   

  خیابان آزدگان

 • دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی با سرکار خانم میرگلوبیات نماینده مردم شهرستان های زرندیه و ساوه

    شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مامونیه با سرکار خانم دکتر میرگلوبیات نماینده مردم شهرستان های زرندیه و ساوه در دفتر شهردار مامونیه مهندس حیدری دیدار و گفتگو کردند.

  در این دیدار درخواست هایی توسط شهردار و اعضای شورا در خصوص مسائل و مشکلات شهر مامونیه مطرح شد و خانم دکتر میرگلوبیات پیگیری و همکاری لازم را جهت برطرف نمودن مسائل اعلام نمودند.

   

   

   

 • تقدیر و تشکر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرندیه از برگزاری برنامه های فرهنگی توسط شهردار مامونیه و اعضای شورای اسلامی شهر

 • تقدیر و تشکر از شهردار مامونیه و اعضای شورای اسلامی شهر بابت عملیات عمرانی

   

   مهندس حیدری تفرشی شهردار مامونیه با نصب بنر، مراتب قدردانی و سپاس خود را از محبت و قدرشناسی مردم شهر مامونیه اعلام نمودند.

 • رونمایی از المان میدان علی ابن ابیطالب (ع) با حضور استاندار محترم

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

 • خط 1 : 2 - 08645222331
 • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی