آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

تصویر روز

 

 • عملیات اجرایی کف پوش گذاری پیاده رو پشت پاساژ ملت رو به اتمام است.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه؛ عملیات کف پوش گذاری پیاده رو پشت ساختمان پاساژ ملت در حال اتمام می باشد.

  شهردار مأمونیه اظهار داشت: این محل که تاپیش از این فاقد کف پوش بوده و از لحاظ منظر شهری چهره نامناسبی به خود گرفته بود لذا با توجه به ضرورت و در راستای تسهیل در تردد شهروندان و ارتقای کیفیت سیما و منظر شهری، کف پوش گذاری از محل اعتبارات جاری توسط شهرداری مامونیه اجرا و عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده است.

   

 • عملیات آزادسازی مسیر خیابان شهید بهشتی زرند کهنه انجام شد

  به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری مامونیه، یک باب ساختمان مسکونی واقع در مسیر خیابان شهید بهشتی زرند کهنه که درمحدوده خیابان قرار داشت و موجب خطر و مزاحمت برای عابران شده بود، پس از اخذ مجوزهای لازم و مصالحه با صاحبان ملک تخریب و مسیر فوق بطور کامل آزاد شد که با تخریب و آزاد سازی مسیر مذکورموجبات تسهیل در عبور و مرور و شادی اهالی محل گردید.

  شهردار مامونیه با اشاره به این‌ که یکی از سیاست‌ها و اولویت‌های شهرداری، توجه به رفاه حال شهروندان و مسایل ترافیکی است ، گفت: در ماههای اخیر، شاهد روند رو به رشد فعالیت‌های شهرداری در این زمینه، با هدف ایجاد معابر جدید و بهسازی زیرساخت‌های شهری بوده‌ایم.

  شهردار مامونیه تاکید کرد: آزادسازی و تعریض خیابان ها بدون همیاری شهروندان امری دشوار است و خواستار همکاری بیشتر شهروندان با شهرداری در راستای بازگشایی و آزاد سازی معابر شد.

  وی گفت:شهرداری مامونیه پس از اتمام عملیات آزاد سازی خیابان شهید بهشتی زرند با استفاده از تمامی امکانات موجود اجرای پروژه آزاد سازی چندین منطقه از شهر را در دستور کار خود قرار می دهد

  وی خاطرنشان کرد: این اقدام با همت و پی‌گیری واحد حقوقی و املاک شهرداری مامونیه انجام شده است.

   

 • شروع عملیات ساخت "سقف پل بتنی" بر روی رودخانه ابراهیم آباد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه،عملیات ساخت "سقف پل بتنی" بر روی رودخانه ابراهیم آباد شروع شد.

  شهردار مامونیه درارتباط با این پروژه گفت : از آنجا که مسیر کندرو بین مامونیه و آسیابک بواسطه این رودخانه از یکدیگر جدا شده بود  با ساخت این پل بهم متصل شده و موجب ارتباط لاین شمال و جنوب  کند رو بلوار حضرت ولیعصر(عج) خواهد شد

   وی همچنین اظهار داشت: این پل با هدف مرتبط کردن دو لاین شمالی و جنوبی  و در راستای تسهیل در عبور و مرور وسایط نقلیه احداث می شود.                                                                                                                                                                                             

 • وسایل بازی استاندارد در پارک‏ زرند کهنه نصب شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه: وسایل بازی جدید، ایمن و استاندارد در تعدادی از پارک‏‌های شهر نصب گردید و هدف از این اقدام، آسودگی و آرامش خیال خانواده‌‏ها در هنگام استفاده کودکان از وسایل بازی جدید می باشد.

   در همین راستا وفا شهردار مامونیه اظهار داشت: در تداوم توجه شهرداری به تقویت روحیه ی نشاط و شادابی شهروندان، اخیراً نسبت به خرید و نصب ست وسائل بازی  در پارک زرند اقدام شده است ضمن اینکه از این مجموعه وسایل جدید بازی کودکان در پارک سرو و شهدای گمنام نصب گردیده و در آینده سایر پارک های شهر نیز به وسایل جدید بازی کودکان تجهیز می گردند.

   ضیایی مدیریت پارکها و فضای سبز شهرداری مامونیه نیز گفت : سالیان زیادی بود که اکثر پارک‌های شهر دارای وسایل بازی فلزی غیراستاندارد با محوطه‌های سیمانی و سنگ ریزه بود و بازی کودکان با این وسایل گاهی حوادثی از یک خراشیدگی کوچک گرفته تا شکستگی اعضای بدن را در پی داشت.

   

 • برگزاری جلسه نصب دوربین های نظارتی (کنترل تخلفات رانندگی) در سطح شهر

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه جلسه جانمایی و نصب دوربین های مدار بسته"جهت کنترل تخلفات رانندگی" در راستای مصوبات شورای ترافیک شهرستان زرندیه در محل شهرداری مامونیه برگزار گردید.

  مهندس وفا شهردار مامونیه گفت : مطمئنا تجهیز شهر به چنین امکاناتی با توجه به حضور همزمان نمایندگان نهادهایی مانند راهنمایی و رانندگی،آتش نشانی،اورژانس و نیروی انتظامی نقش به سزایی در کنترل بهتر ترافیک و کاهش هزینه های مختلف خواهد داشت.

   وی افزود: از جمله مصوبات شورای ترافیک،مطالعه و جانمایی نصب دوربین های نظارتی به شمار می آید که این امر با توجه به نقش موثر آن در نظارت بر ترافیک شهر،جلوگیری از افزایش خسارت ناشی از حوادث مختلف و به وجود آمدن امکان حذف نظارت فیزیکی نیروهای راهنمایی و رانندگی در سطح شهر دارای امتیازات بسیار خوبی خواهد بود.

   سروان هنری"رئیس پلیس راهور شهرستان زرندیه نیز تصریح کرد ؛ با توجه به افزایش خودروهای شخصی و افزایش جمعیت در مرکز شهرستان با مشکل پارکینگ خودروها در مأمونیه روبه رو بوده که در این زمینه نیاز به اجرای طرح های ویژه از سوی شهرداری در این بخش وجود دارد.

   وی با اشاره به لزوم اجرای طرح جامع هوشمند سازی ترافیک و جانمایی نصب دوربین های کنترل ترافیک در مأمونیه گفت؛کمیته ویژه ای با حضور کارشناسان ذیربط درشهرداری تشکیل شده و با شرکتی معتبر جلسه ای برگزار شد تا پس از جانمایی نسبت به نصب دوربین ها اقدام لازم بعمل آید.

   

 • دستور العمل اجرایی سند چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک میان مدت 5 ساله شهرداری مأمونیه ابلاغ شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، برنامه های چشم انداز 20 ساله و اولین برنامه استراتژیک میان مدت 5 ساله شهرداری مأمونیه توسط مهندس حیدری به مدیران شهری ابلاغ شد.

  شهردار مأمونیه اظهار داشت: با توجه بهابلاغیه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به کلیه استانداری‌ها مبنی بر تدوین برنامه‌ریزی راهبردی و سند برنامه پنج ساله توسط شهرداری‌های تابعه، ماده 137 قانون پنجم توسعه  اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و پاره‌ای مواد قانونی دیگر، شهرداری‌ها را ملزم به تدوین این سند نموده است و شهرداری مأمونیه در جهت پیشبرد اهداف توسعه برنامه فوق را تدوین نمود.

  مهندس حیدری در ادامه گفت: به منظور بهبود مدیریت شهری و پیشبرد اهداف توسعه از رویکرد راهبردی (استراتژیک) در برنامه های توسعه شهری استفاده می شود. برنامه ریزی راهبردی گونه ای از برنامه ریزی است که در آن هدف، تعریف و تدوین مأموریت و چشم انداز و اهداف و راهبردها و... می باشد.

  وی افزود : فعالیت های شهرداری بر مبنای برنامه 5 ساله شهر مأمونیه در مسیر دستیابی به اهداف چشم انداز توسعه مشخص و معین شده است، وظایف هر یک از واحدها (مالی- اداری، فنی و عمرانی، فنی و شهرسازی، اجتماعی و فرهنگی، حمل و  نقل شهری، آتش نشانی، خدمات شهری، فضای سبز، زیبا سازی و روابط عمومی) در برنامه میان مدت 5 ساله مشخص گردیده است و پیشنهادات مربوط به بهبود هر حوزه معین گردیده است و تلاش در جهت رفع نقاط ضعف در جهت بهبود عملکرد حوزه های شهری توسط مدیر هر واحد مد نظر قرار گیرد. 

   

   

 • عملیات آسفالت خیابان پیروز و کوچه انصار اجرا شد

  خیابان پیروز 

   

  کوچه انصار 4 منشعب از خیابان موذن

   

   

 • اجرای عملیات آسفالت خیابان شهید خوارزمی

 • اقدامات واحد حمل و نقل -ترافیک در استقبال از مهر

  به گزارش معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری مأمونیه به منظور استقبال از مهر اقدامات ذیل صورت گرفته است.

  1-   انجام خط کشی مسیر عابر پیاده و نصب سرعت گیر در نزدیکی مدارس و محل عبور دانش آموزان.

  2- نصب علائم ایمنی و هشداردهنده در نزدیکی مدارس.

  3-رفع نواقص چراغهای راهنمایی و رانندگی واقع در مسیر تردد دانش آموزان. 

  4- جمع آوری سد معبر در نزدیکی مدارس.

   

   

   

   

 • شروع عملیات پیاده روسازی ضلع غربی بلوار ولیعصر(عج)

  به گزارش مسئول پروژه های امانی عمران شهرداری مأمونیه، عملیات پیاده روسازی ضلع غربی  بلوار ولیعصر (عج) در مرحله اجرا می باشد.

  مهندس عیسی پور اظهار داشت: در راستای عملیات پیاده روسازی در سطح شهر، این عملیات به طول 800 مترمربع و با مصالح کف پوش پرسی در دست اجرا می باشد.

   

   

 • برگزاری مراسم یادواره شهدای شهرستان زرندیه در شهر مأمونیه

  مراسم یادواره 432 شهید گرانقدر شهرستان زرندیه (شهرهای مأمونیه،زاویه، پرندک، خشکرود و رازقان) با حضور  خانواده های معظم شهدا، مسئولین و مردم عزیز شهرستان عصر روز جمعه سی مرداد در محل مسجد علی ابن ابیطالب (ع) شهر مأمونیه برگزار شد.

  مراسم گرامیداشت شهدای شهرستان با سخنرانی حاج آقا مومنی و مداحی آقای بنی فاطمه اجرا و از خانواده های معظم شهدا با اهدای تندیس قدردانی و تشکر شد. 

  در پایان مراسم با حضور در مزار شهدا و شهدای گمنام شهر و قرائت فاتحه به روح بلند شهدا و اهدای گل، ادای احترام شد.  

   

   

 • اجرای عملیات آسفالت کوچه بن بست کابلی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملـیات آسفالت کـوچه بن بست کابلی در حال اجـرا می باشد.

   

  عملیات لوله گذاری جهت انتقال آب به چاه جذبی حفاری شده

   

 • پیام تبریک شهردار مأمونیه به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

  شهردار مأمونیه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان را به میهن اسلامی تبریک گفت.

  مهندس حیدری اظهار داشت: آزادگان سرافزار طی دوران اسارت خود با حفظ دین و اعتقادات و دفاع از انقلاب اسلامی و تحمل سالها سختی و مشقت باعث افتخار و آبروی ملت و نظام جمهوری اسلامی می باشند.

   وی 26 مرداد سالروز ورود آزادگان را خدمت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت شریف ایران ، ایثارگران ، جانبازان ، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز و خانواده محترمشان که با صبوری خود، دوران اسارت عزیزانشان را تحمل نموده و همکاران در شورای اسلامی شهر  و شهرداری آقایان حاج کریم اخوان، مهدی شارق و محمود مفخم تبریک و تهنیت عرض نمود.

   

 • سند چشم انداز 20 ساله و اولین برنامه 5 ساله استراتژیک شهرداری مأمونیه تدوین شد

   

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، سند چشم انداز20 ساله و اولین برنامه استراتژیک میان مدت 5 ساله شهرداری مأمونیه تهیه گردید و برنامه های آن اجرایی خواهد شد.

   

  شـهردار مـأمونیه اظهار داشت: در چشم انـداز 20 ساله،  شـهر مـأمونیه شـهری خواهد بود شاداب و سـرزنده، ایمن،صنعتی، سبز،دارای نظم و قانون، زیبا، پاک و آموزش دهنده.

  مهندس حیدری بیانیه چشم انداز را بدین شرح بیان نمود: مأمونیه در افق چشم انداز (1414) شهری خواهد بود سبز،شـاداب و سرزنده، جذاب با سازماندهی غنی و توسعه فضاهای سبز شـهری و غیر شهری، با محـیط و  فضاهای زیبا و جـذاب، دارای بسترهای لازمه به منظور تحقق شـهری صنعتی، شهری ایمن در مقابل بلایای طبیعی، شـهری داراینظم و قانون با نظام مدیریتی سازمان یافته و نقش آفرین در استان مرکزی،دارای عملکردهای مکمل مجموعه شهریتهران در زمینه سکونت و فعالیت به ویژه فعالیت صنعتی و بهره مند از پیوند مناسب بین سکونت و فعالیت.

  وی افزود: این سند در 5 فصل گردآوری شده که فصول آن به ترتیب فصل اول (مطالعات پایه و تدوین مأموریت ها، ارزش ها و چشم انداز مقدماتی)، فصل دوم (شناخت شرایط استراتژیک شهر و آینده نگری طرح)، فصل سوم(شناخت شرایط استراتژیک شهر و شهرداری)، فصل چهارم(تعیین جهت استراتژیک شهر و سند برنامه) و فصل پنجم (تدوین سند اجرایی برنامه 5 ساله) می باشد.

   

   

   

 • اجرای عملیات رنگ آمیزی معابر سطح شهر

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملیات رنگ آمیزی معابر شهری محلات سطح شهر در حال اجرا می باشد. 

  عملیات رنگ آمیزی در انتهای بلوار ولیعصر(عج) که تاکنون فاقد مسیر خط کشی بود، محله امیرآباد خیابان شهید بابایی، خیابان سعدی و خیابان 25 متری پارک ملت با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان زرندیه انجام شد و سایر محل هایی که نیاز به رنگ آمیزی دارند این عملیات اجرایی می شود.

   

   

 • اجرای عملیات آسفالت خیابان پیروز

  به گزارش مسئول عمران شهرداری مأمونیه در ادامه عملیات عمرانی، عملیات آسفالت خیابان پیروز در حال اجرا می باشد.

   

   

 • اتمام عملیات آسفالت کوچه های بن بست منشعب از خیابان های شهید پارسا و شهید خوارزمی

  کوچه بن بست سادات منشعب از خیابان شهید پارسا

   

   

  کوچه بن بست منشعب از خیابان شهید خوارزمی 

   

   

 • عملیات آسفالت کوچه بن بست گل یک اجرا شد

  به گزارش مسئول عمران پروژه های امانی شهرداری مأمونیه، عملیات آسفالت کوچه بن بست گل یک منشعب از خیابان شهید قناعتی اجرا شد. 

  مهندس عیسی پور اظهار داشت: شهرداری مأمونیه به منظور سهولت در رفت و آمد، رفاه حال شهروندان و همچنین دانش آموزان با توجه به قرار داشتن مدرسه شهید مصطفی خمینی در انتهای کوچه عملیات آسفالت این کوچه را انجام داد.

  وی افزود: عملیات آسفالت معابر سطح شهر طبق برنامه و اولویت به منظور مناسب سازی معابر شهری اجرا می شود.

   

   

 • جلسه پرسش و پاسخ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در مسجد جامع آسیابک برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه جلسه پرسش و پاسخ و ارائه گزارش توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرمأمونیه با حضور فرماندار زرندیه، بخشدار بخش مرکزی، فرماندهی انتظامی و رئیس کمیته امداد شهرستان و نمازگزاران یکشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء مورخ 94/05/18در محل مسجد جامع آسیابک برگزار شد.

  در این نشست شهردار مأمونیه به ارائه گزارش اقدامات انجام شده پرداخت و به پرسش های کتبی و شفاهی نمازگزاران پاسخ لازم ارائه نمود.

  فرماندار زرندیه ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور و استقبال مردم از این نشست به ارائه مطالبی پیرامون حوزه مسئولیت خود پرداخت.

  اعضای شورای اسلامی آقایان شارق و خلج معصومی به سوالات مردمی پاسخ دادند و اعلام نمودند تمام تلاش خود را در مسیر توسعه شهر مأمونیه و محلات پنج گانه شهر به کار می گیرند.

   

   

 • شروع عملیات آسفالت کوچه بن بست سادات منشعب از خیابان شهید پارسا

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه با توجه به شروع پروژه های عمرانی آسفالت، عملیات آسفالت کوچه بن بست سادات در حال اجرا می باشد.

   

 • اتمام عملیات سنگ کاری محوطه بیرونی دیوار آرامستان بهشت منصور(ع)

  به گزارش مسئول پروژه های عمرانی شهرداری مأمونیه، عملیات سنگ کاری محوطه بیرونی دیوار آرامستان بهشت منصور(ع) به اتمام رسید و عملیات سنگ کاری محوطه داخلی دیوار آرامستان در حال اجرا می باشد. 

   

   

 • عملیات آسفالت خیابان بهزیستی به اتمام رسید

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه عملیات آسفالت خیابان بهزیستی اجرا شد. 

  با توجه به اینکه این خیابان محل تردد مددجویان تحت پوشش و پرسنل اداره بهزیستی همچنین شـهروندان عزیز می باشد لذا شهرداری به منظور رفاه حال و سهولت در رفت و آمد این عزیزان اقدام به عملیات آسفالت خیابان نمود.

   

   

 • شروع عملیات جدولگذاری فاز اول بلوار امیر کبیر

  به گزارش مسئول عمران شهرداری مأمونیه عملیات جدولگذاری فاز اول بلوار امیرکبیر در حال اجرا می باشد.

  مهندس خیراب اظهار داشت: عرض رفیوژ میانی بلوار 3 متر و دو نهر به عرض 7 سانتیمتر در کناره ها اجرا می گردد به طوریکه باندهای رفت و برگشت هر کدام به عرض 11 متر و در سه باند لاین عبور می باشد.  

   

   

 • دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مأمونیه در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج)

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه سه شنبه شب مورخ 94/05/13 شهردارمأمونیه، اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه و مسئولین شهرستان  با مردم در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) دیدار نمودند.

  در این نشست فرماندار زرندیه در خصوص اقدامات شهرداری و شورای اسلامی سخنانی ایراد فرمود و ارزیابی مثبت  خود را نسبت به برنامه های فوق اعلام نمود.

  آقای شارق عضو کمیسیون برنامه- بودجه و عمران شورای اسلامی گزارشی از اقدامات و کارهای صورت گرفته را ارائه و تلاش شورای اسلامی را در پیشبرد اهداف حضرت امام(ره)، توسعه و پیشرفت شهر و خدمت به مردم عنوان نمود.

  عضو کمیسیون برنامه- بودجه وعمران شورا به سوالات مربوط به حوزه خود پاسخ های لازم را داد و شورای اسلامی را خدمتگزار مردم دانسته همچنین اظهار داشت در صورت داشتن سوال، مسئله و یا ارائه انتقاد و پیشنهادی اعضای شورای اسلامی آماده همکاری می باشند. 

  آقای خلج معصومی عضو کمیسیون توافقات شورای اسلامی به سوالات مطرح شده توسط مردم پاسخ های لازم را ارائه نمود.

   

   

 • حضور شهردار مأمونیه در جلسه مشترک کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه جلسه مشترک کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان با حضور مسئولین ادارات و ائمه جمعه شهرستان روز سه شنبه مورخ 94/05/13 برگزار شد.

  شهردار مأمونیه و عضو کمیسیون اجتماعی فرهنگی شورای اسلامی شهر در این جلسه حضور داشتند و موضوعات مطرح شده در این جلسه پیرامون حقوق شهروندی، عفاف وحجاب و امنیت اجتماعی بود.

  شهردار مأمونیه در این خصوص اظهار داشت: کارگروه امور تخصصی اجتماعی و فرهنگی از مهمترین مباحث مطرح شده می باشد.

  وی گفت: اقدام لازم در خصوص دعوت از متخصصین این حوزه ضروری است و موضوعات مربوط را می توان با یک خرد جمعی مورد بررسی، بحث و چالش قرار داد. 

  مهندس حیدری بر وفاق و همدلی دستگاههای اجرایی شهرستان به عنوان مقدمه ای برای شروع کارهای اجتماعی و فرهنگی تأکید نمود.  

   

   

 • دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با خانواده های معظم شهیدان بیابانی و بابایی

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه امروز سه شنبه مورخ 94/05/13شهردار مأمونیه، اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان، امام جمعه شهر پرندک، فرمانده سپاه ، فرمانده انتظامی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد زرندیه به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهیدان با خانواده های معزز شهیدان مالک بیابانی و خلیل بابایی دیدار نمودند.

  دیدار از خانواده های شهیدان طی برنامه زمان بندی و هماهنگ شده با 16 خانواده در ماههای مرداد و شهریور صورت خواهد گرفت.  

  رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین بابت حضوردر میان خانواده های معظم شهدا اعلام نمود شهید بابایی در سن 18 سالگی درعملیات شلمچه و شهید بیابانی در سن 18 سالگی در منطقه عملیاتی مهران به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

  امام جمعه شهر پرندک بیان نمود: حضور درمیان خانواده های عزیز و قدردانی از ایشان به منظور نیاز ذاتی می باشد و شهدا به خاطر حفظ دین جان خود را فدا نمودند و وظیفه ماست که حافظ خون شهدا باشیم.

  فرماندار زرندیه اظهار داشت: شهدا با جان فشانی و آزادمردی طی 8 سال دفاع مقدس خود را اثبات نمودند حال ما با عمل در ارائه خدمت به مردم و تلاش بیشتر بتوانیم از خون شهدا پاسداری نمائیم.    

  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهردر پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود تقدیم پدر خانواده شهید بابایی و مادر خانواده شهید بیابانی نمودند.

   

   

 • عملیات حفاری چاه جذبی کوچه بن بست کابلی اجرا شد

  به گزارش مسئول پروژه های عمرانی شهرداری مأمونیه، چاه جذبی درکوچه بن بست کابلی حفر شد. 

  مهندس عیسی پور گفت: با توجه به بن بست بودن کوچه و تجمع آب در مواقع بارندگی عملیات حفاری چاه جذبی با مصالح ساختمانی کول و عمق 15 متر انجام شد.

   

 • اقدامات لازم به منظور استفاده از بازار هفتگی پنج شنبه بازار انجام شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه اقدامات لازم به منظور استفاده شهروندان از بازار هفتگی پنج شنبه بازار صورت گرفت. 

  با توجه به اینکه مکان بازار هفتگی پنج شنبه بازار از بلوار شهید چمران به بلوار امام (ره) انتهای چهل دستگاه پایین انتقال یافته و شهروندان عزیز برای تهیه احتیاجات روزمره خود از قبیل مواد غذائی و پوشاک از این بازار بهره می برند لذا شهرداری مأمونیه به منظور رفاه حال شهروندان و کاهش ترافیک اقدام به مسطح سازی زمین جهت استفاده پارکینگ، نصب تابلوی راهنمای توقف ممنوع نموده است. 

    

   

 • اجرای عملیات جدول گذاری خیابان های پردیس یک و کانون

  خیابان کانون 

   

   

  خیابان پردیس یک

   

 • شروع عملیات جدولگذاری در خیابان های وصال شیرازی و استقلال

   خیابان وصال شیرازی کوچه عرفان 8

  خیابان استقلال

 • شروع عملیات پیاده روسازی در بلوار امام خیابان ابوذر

   

 • مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در شهر مامونیه

  روز جمعه 31 مرداد مصادف با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) پیکر مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس در بوستان شهدای گمنام مامونیه تدفین گردیدند .

  مردم شهر مامونیه با حضور در این مراسم نشان دادند که پیرو آرمان های امام (ره) ، مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی می باشند.

  شهردار مامونیه و اعضای محترم شورا با حضور در این مراسم یاد وخاطره شهدای گرانقدر را گرامی داشتند.

  آماده سازی محل تدفین شهدای عزیز ، اطلاع رسانی از طریق نصب بنر بر روی بیلبوردهای سطح شهر و ارسال پیامک به تعداد 16000 به مردم شهرستان زرندیه، پذیرائی در روز مراسم استقبال از شهدا ، آماده سازی گلزار شهدا جهت استقبال، آماده سازی جایگاه سخنرانی اقامه نماز جمعه، هماهنگی با ستاد استقبال شهدای گمنام و نیروهای سپاه پاسداران، فضاسازی و تزئین شهر نصب پرچم های مشکی از جمله اقداماتی بود که شهرداری مامونیه انجام داد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • مراسم استقبال از شهدای گمنام در شهر مامونیه

  شهرستان زرندیه در ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) میزبان 4 شهید گمنام دفاع مقدس در شهرهای پرندک و مامونیه خواهد بود.

  مراسم تشییع در شهر پرندک امروز ساعت 17 از میدان مخابرات و در شهر مامونیه جمعه 93/5/31 ساعت 11 از میدان شهرداری می باشد و شهدای گرانقدر در بوستانهای نامگذاری شده به شهدای گمنام تدفین خواهند شد.

  مراسم استقبال از شهدای گمنام در شهر مامونیه روز چهارشنبه مورخ 93/5/29 برگزار شد و شهردار مامونیه آقای مهندس حیدری و اعضای محترم شورا در این مراسم حضور داشتند.

   

   


   

 • نصب نیمکت های جدید در بوستان بنفشه

 • رنگ آمیزی پایه پرچم های سطح شهر و تندیس های واقع در میدان امام حسین (ع)

 • آغاز عملیات پیاده روسازی و تعویض نیمکت های آرامستان بهشت منصور (ع)

 • دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی با شهروندان آسیابک در مسجد جامع

   

  شهردار مامونیه و اعضای شورای اسلامی شهر مامونیه در تاریخ 93/5/25 با حضور فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان زرندیه و معاونین  شهرداری با مردم محله آسیابک در مسجد جامع دیدار نمودند.

  در این نشست آقای کریم اخوان رئیس شورای اسلامی شهر مامونیه به نمایندگی از اعضای شورا گزارشی از اقدامات شورای شهر و شهرداری را ارائه دادند و اظهار خوشحالی و مسرت از اینکه در خدمت مردم می باشند.

  جناب آقای مهندس کردی فرماندار شهرستان زرندیه استفاده از خرد جمعی در امور ، رشد و توسعه متوازن و متعادل شهر ، رسیدگی و ارائه خدمات به همه محلات را از موارد مهم در مدیریت شهری برشمردند.

  آقای مهندس حیدری تفرشی شهردار مامونیه به پاسخگویی سوالات مطرح شده توسط مردم پرداختند و در مورد راهکارهای مسائل و مشکلات محله آسیابک پیشنهاداتی ارائه نمودند. مشارکت و همکاری شهروندان را در توسعه محله آسیابک ضروری دانستند و شهرداری نیز همکاری لازم را انجام می دهد.

   

 • تقدیر و تجلیل شهرداری مامونیه از آزادگان سرافراز دفاع مقدس شهر مامونیه

   

  روز 26 مرداد ماه یادآور بازگشت غرورآفرین آزادگان در اوج عزت و سرافرازی به میهن اسلامی است به همین مناسبت شهردار مامونیه ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، فرماندار زرندیه ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، نماینده ناحیه سپاه زرندیه ، ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زرندیه با حضور در منازل آزادگان از ایشان تجلیل و تقدیر به عمل آوردند.

  شهرداری و شورای اسلامی شهر با اهدای لوح تقدیر و هدایا از تحمل سختی ها ، مشقت ها ، رنج ها و دوری هایی که این عزیزان در دوران اسارت با آن مواجه شده بودند تشکر و قدردانی نمودند.

  اعضای محترم شورای اسلامی آقایان حاج کریم اخوان و مهدی شارق از آزادگان دفاع مقدس می باشند و در این دیدار  به بیان خاطرات خود از دوران اسارت پرداختند.  

   

    

   

   

   

 • اتمام عملیات جدولگذاری خیابان صالح منشعب از خیابان بهشتی

   

 • دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی مامونیه با مردم در مسجد علی ابن ابیطالب (ع)

   این دیدار با حضور شهردار مامونیه ، رئیس و اعضای شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان زرندیه بعد از نماز مغرب و عشاء در تاریخ 93/5/20 برگزار شد .

  در ابتدای این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر آقای اخوان گزارشی از اقدامات انجام شده از شروع دوره را به مردم ارائه دادند و همدلی و متحد بودن اعضای شورا را در توسعه و پیشرفت شهر مهم دانستند .

  فرماندار زرندیه آقای مهندس کردی نیز ضمن بیان توضیحات راجع به شهرستان زرندیه و موقعیت مناسب این شهرستان درخصوص سرمایه گذاری در بخش خصوصی، پذیرفتن نظرات مردم و حرکت به سوی توسعه شهر را در اولویت کاری قرار داده و توسعه و مشارکت بدون مردم را بی معنی دانستند.

  شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری ضمن عرض ادب و ارادت به مردم و نمازگزاران محترم و سپاسگزاری از خداوند متعال بابت خدمتگزاری در شهر مامونیه گفت : شهرداری مامونیه اولویت کار را تهیه برنامه استراتژیک پنج ساله شهر مامونیه قرار داده که این برنامه جهت حرکت شهرداری را مشخص می نماید و مبنای این کار علمی و تحقیقی می باشد .

  سپس مردم انتقادات و پیشنهادات خود را به صورت مکتوب ارائه دادند و شهردار مامونیه به پاسخگویی سوالات و انتقادات و پیشنهادات مردم پرداختند .

   

   

   

   

   

   

   

 • میدان امام حسین (ع) نورپردازی شد

  شهر مامونیه دارای 7 میدان به نام های غدیر ، ولیعصر (عج) ، امام حسین (ع) ، قائم آل محمد، الله اکبر، شهرداری و شهدا می باشد که میدان امام حسین یکی از میادین اصلی این شهر می باشد که با پروژکتورهای گازی نورپردازی شد .

   

   

   

   

 • شهرداری مامونیه از خبرنگاران شهرستان زرندیه تجلیل نمود

  روز 17 مرداد روز خبرنگار می باشد که به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به این نام ، نامگذاری شده است لذا شهرداری مامونیه به مناسبت این روز با اهدای لوح تقدیر و هدایا و پذیرایی ازخبرنگاران شهرستان تجلیل نمود.

  در این مراسم شهردار مامونیه جناب آقای حیدری تفرشی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مامونیه و مسئولین شهرستان زرندیه و رئیس کل اداره فرهنگ و ارشاد استان مرکزی حضور داشتند.

   

   

   

   

   

 • عملیات آسفالت محل تجهیزات ورزشی در پارک ملت

 • عملیات آسفالت خیابان شهید ضابطی به اتمام رسید

   

   

   

   

 • اقدام پسندیده شهروندی در محله امیرآباد شهر مامونیه

  شهرداری مامونیه به پاس قدردانی و سپاس از زحمات شهروندی در محله امیرآباد ، عملیات مخلوط ریزی و زیرسازی کوچه تفکیکی بیابانی منشعب از خیابان مطهری بعد از خیابان بهزیستی را انجام داد.

  این شهروند پس از ساخت اولین ساختمان در کوچه فوق اقدام به کاشت و نگهداری تعداد زیادی درخت و درختچه نمود.

   

   

   

   

   

 • محوطه بازی کودکان در پارک آرام کف پوش پلیمری شد

   شهرداری مامونیه به منظور حفظ و سلامتی کودکان و ایمن سازی محوطه بازی کودکان اقدام به کف پوش پلیمری گرانوله در پارک آرام نمود.

   

   

 • زیرسازی کوچه اشراق و کوچه انتظار منشعب از خیابان شهید مطهری و آماده سازی جهت انجام عملیات آسفالت

   

   

   

 • اقدامات شهرداری مامونیه در روز عید سعید فطر

   

   شهرداری مامونیه ضمن تبریک عید سعید فطر اقدمات ذیل را در این روز خجسته انجام داد :

     احداث جایگاه سخنرانی

    تأمین سیستم صوت

    ایجاد ایستگاه صلواتی و پذیرائی از مردم

  مستقر شدن یک دستگاه خودرو آتش نشانی و یک دستگاه تانکر آب در محل

  چاپ و توزیع دعای قنوت نماز عید فطر در بین مردم

   

   

   

   

   

   

   

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

 • خط 1 : 2 - 08645222331
 • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی