آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

 

تحولی در شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، جمعی از مردم شهر مامونیه با ارسال پیام، تلفنی و حضوری از زحمات بی شائبه شهردار محترم و شورای اسلامی شهر مامونیه در خصوص  کارهای عمرانی، خدماتی، خصوصا شروع آسفالت بلوار امیر کبیر تقدیر و تشکر نمودند.

 شهروند عزیزی ابراز داشت: دیرینه ی خدمتی حضرتعالی(شهردار مامونیه)  و اعضای محترم شورای اسلامی، مفتخر به سوابق درخشان و خدمات بی بدیل و نیکنامی بوده و خادمین انقلاب اسلامی و مردم آگاه و متدین شهر مامونیه از آن نیک مطلعند.

 و درپیامی آمده: ما مردم ولایتمدار شهر مامونیه در راستای این خدمات ارزشمند بابت مدیریت شهری خود و ساماندهی و پیگیری مشکلات مردم در سطح شهر در تمام زمینه ها بخصوص کارهای عمرانی - خدماتی، فضای سبز و آبادانی این شهر، این  میسر نگشته مگر به همت والای مردانی از جنس ایثار و عاشقان خدمت همچون شهردار مردمی شهر، پرسنل شهرداری وعزیزان شورای اسلامی که خواسته بحق اکثریت شهروندان بوده فراهم آورده اید، تشکر نماییم هر چند زبان در بیان مکنونات قلبی قاصر است. یقینا مردم خادمین خود را فراموش نکرده وهمواره سپاسگزار خواهند بود.
توفیق شما را ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج ) و عنایات خداوند متعال خواهانیم…

خداقوت آقای شهردار

 مهندس وفا شهردار مامونیه چهار روز قبل دستور اجرای طرح جهادی بلوارجنوبی موسوم به امیر کبیر را صادر کرد.

با دستور کار گرفتن ساخت این پروژه، که یکی از درخواست‌های بحق مردم بود ، بار ترافیکی خیابان امام بسیار کمتر وتردد برای رانندگان نیز به سهولت انجام می‌شود. .
 عملیات ساخت این بلوار شامل، توافق با مالکین، نقشه برداری، خاک برداری، زیر سازی، جدول گذاری و اینک آسفالت بود که مورد قدردانی ساکنان خوب شهرمان قرار گرفت.

خاطر ناشاد را دلشاد کردن همت است


باغ آفت دیده را آباد کردن همت است

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار تحولی در شهر