آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه؛ ست های ورزشی در فضای سبز ورودی مامونیه از سمت اتوبان نصب شد.

وفا شهردار مامونیه ، ترغیب شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی را یکی از مهمترین اهداف شهرداری دانسته وگفت: به منظور ارتقاء سلامت جسم و روان شهروندان، شهرداري مامونیه مبادرت به تجهیز پارکها و عرصه های فضای سبز به وسائل تندرستی نموده که امید است به نحو مطلوبی توسط شهروندان مورد استفاده قرار گرفته و موجبات رضایتمندی آنان را فراهم آورد.

 وی مهمترین هدف و رسالت شهرداری را توسعه زیرساختهای ورزش همگانی و ترغیب عموم شهروندان برای استفاده از اماکن ورزشی  دانست و گفت: استقبال شهروندان از اين محل سبب شد نسبت به نصب اين وسايل در اين محل در  جهت احترام به حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ ورزش در بین همشهریان اقدام نماييم.

معاونت خدمات شهری  شهرداری مامونیه نیز در همین راستا گفت: نصب وسایل ورزشی در پارک‌ها گامی موثر برای توسعه ورزش شهروندی بوده که در سال گذشته در مامونیه به مرحله اجرا درآمده است.

ضیایی اظهارداشت: زیباسازی و بهسازی فضاهای شهری برای افزایش نشاط، شادابی و بهداشت روانی شهروندان به منظور ایجاد شهر سالم و نیز بالا بردن بهره وری تاسیسات و تجهیزات عمومی شهر و ایجاد زمینه های استفاده مطلوب و بهینه از تاسیسات در پارك ها و میدان‌ها  برای افزایش رفاه عمومی از مهم ترین برنامه‌ها هستند.

وی با اعلام این که ورزش بخشی از یک زندگی سالم در جامعه امروزی است، تاکید کرد: تامین فضاهای ورزشی در تمام نقاط دنیا حق شهروندی محسوب می‌شود و در این باره، امکاناتی در مامونیه برای حفظ سلامتی جسمی و روانی شهروندان مهیا شده است.

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار نصب ست های ورزشی در فضای سبز ورودی مأمونیه