آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه جلسه جانمایی و نصب دوربین های مدار بسته"جهت کنترل تخلفات رانندگی" در راستای مصوبات شورای ترافیک شهرستان زرندیه در محل شهرداری مامونیه برگزار گردید.

مهندس وفا شهردار مامونیه گفت : مطمئنا تجهیز شهر به چنین امکاناتی با توجه به حضور همزمان نمایندگان نهادهایی مانند راهنمایی و رانندگی،آتش نشانی،اورژانس و نیروی انتظامی نقش به سزایی در کنترل بهتر ترافیک و کاهش هزینه های مختلف خواهد داشت.

 وی افزود: از جمله مصوبات شورای ترافیک،مطالعه و جانمایی نصب دوربین های نظارتی به شمار می آید که این امر با توجه به نقش موثر آن در نظارت بر ترافیک شهر،جلوگیری از افزایش خسارت ناشی از حوادث مختلف و به وجود آمدن امکان حذف نظارت فیزیکی نیروهای راهنمایی و رانندگی در سطح شهر دارای امتیازات بسیار خوبی خواهد بود.

 سروان هنری"رئیس پلیس راهور شهرستان زرندیه نیز تصریح کرد ؛ با توجه به افزایش خودروهای شخصی و افزایش جمعیت در مرکز شهرستان با مشکل پارکینگ خودروها در مأمونیه روبه رو بوده که در این زمینه نیاز به اجرای طرح های ویژه از سوی شهرداری در این بخش وجود دارد.

 وی با اشاره به لزوم اجرای طرح جامع هوشمند سازی ترافیک و جانمایی نصب دوربین های کنترل ترافیک در مأمونیه گفت؛کمیته ویژه ای با حضور کارشناسان ذیربط درشهرداری تشکیل شده و با شرکتی معتبر جلسه ای برگزار شد تا پس از جانمایی نسبت به نصب دوربین ها اقدام لازم بعمل آید.

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار برگزاری جلسه نصب دوربین های نظارتی (کنترل تخلفات رانندگی) در سطح شهر