آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، عملیات احداث نهر روسی و کانیو کتابی خیابان فردوسی به منظور ارتقای ضریب ایمنی معابر ، حفظ شهروندان از بروز حوادث و سهولت در عبور و مرور شهروندان در دست اجراست .

وفا شهردار مأمونیه با اشاره به جديت در اجراي اين طرح در سال جاري يادآور شد: اجراي اين طرح، رفع مشکلات زيست محيطي، آبگرفتگي در انهار، پيشگيري از تجمع حشرات و حيوانات موذي، تعريض معابر براي تردد و پارک وسايل نقليه، تقليل هزينه هاي لايروبي، مناسب سازي معابر براي عابرين پياده، حذف پل هاي ناهمگن روي انهار در مقابل پارکينگ هاي منازل، زيباسازي محيط هاي شهري و حفظ بهداشت محيط زيست را در پي دارد.

عیسی پور معاونت فنی و عمرانی شهرداری اظهار داشت: بر اساس برنامه های زمان بندی، جدول گذاری و تبدیل نهر به کانیو در خیابان فردوسی درچند روز آینده  تکمیل شده و به بهره برداری می رسد.

 عیسی پور با تاکید بر اجرای کیفی طرح های عمرانی بیان کرد: طرح ها و عملیات های عمرانی صورت گرفته در سطح شهر بر اساس بهره گیری از معیارهای مشخص، اجرایی می شود.

 وی در ادامه گفت: رعایت استاندارهای ایمنی در اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی از نکات کلیدی و مهمی است که در اجرای عملیات به جد مد نظر قرار می گیرد.

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار احداث نهر روسی و کانیوا درخیابان فردوسی و فرعی ها(میثاق)