آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار مأمونیه طی بازدید از کوچه های دارای بافت قدیمی شهر اظهار داشت: بیشترین درخواست مردم این محلات، آسفالت معابر و ایجاد کانیوا برای هدایت آب های سطحی و فاضلاب می باشد.

شهردار مأمونیه گفت: رها سازی پساب های خانگی در کوچه های این محله، عدم داشتن آسفالت مناسب و دپوی نخاله های ساختمانی در معابر از مشکلات فرهنگی این محلات است که این مشکلات در جلسه ای با حضور معاونین خدمات شهری،ترافیک و عمران مطرح شد و برای حل آن تدابیری صورت گرفت.

شهردار مامونیه با بیان اینکه آخرین زیرسازی و آسفالت و ایجاد کانیوا در این کوچه ها به سالها قبل باز می گردد گفت : در کنار پیگیری های مجدانه و دلسوزانه اعضای محترم شورای اسلامی شهر، شخصاً در این محله ها حاضر شده، این موارد بررسی و عملیاتی شد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه هدایت آبهای سطحی و آسفالت کوچه که به حق از دغدغه های اساسی مردم بوده در دستور کار و اولویت قرار گرفته و به زودی عملیات آسفالت به اجرا در می آید.

وفا اظهار داشت: البته در چند نقطه دیگر شهر هم شرایط مشابه این کوچه وجود داشته که نیازمند رفع موانع و مشکلات زیرساختی دیگر نهادهای خدمات رسان بود که خوشبختانه مشکلات این نقاط نیز یا برطرف شده و یا در حال مرتفع شدن می باشد.

وی با تاکید بر اینکه ما می خواهیم از حداقل امکانات حداکثر بهره برداری صورت گیرد و هدف ما خدمت رسانی به مردم است افزود: اگر برای اجرای آسفالت به اهالی محترم وعده مدت زمان مشخصی را می دهیم به این دلیل است که نیازمند اجرای کارهای اساسی و زیربنایی است؛ یعنی به این صورت نباشد که آسفالت صورت گیرد و مجدداً اهالی این کوچه ها با کنده کاری ها و مشکلات ناشی از آن روبرو شوند.

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار اجرای عملیات عمرانی در کوچه های دارای بافت قدیمی