آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه، امام جمعه شهرستان، رئیس پلیس راهور زرندیه، معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری از رانندگان برتر تاکسی، روز چهارشنبه مورخ 94/08/06تجلیل به عمل آمد.

رئیس شورای اسلامی شهر مأمونیه اظهار داشت: رانندگان تاکسی به عنوان سفیران ادب و فرهنگ در شهر می باشند و از زحمات رانندگان تقدیر و تشکر نمود.

شهردار مأمونیه با عرض سلام و ارادت به حضرت ابا عبداله الحسین(ع) بیان داشت: تاکسی دار فردی است معتمد، دارای صلاحیت های مشخص و معیارهای انتخاب تاکسی دار نمونه را خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، لحاظ داشتن معیارهای امانت داری، حس وظیفه شناسی، نیک خلقی و برخورد مناسب با شهروندان عنوان نمود و همچنین اظهار داشت : تاکسی داران با توجه به تعامل با شهروندان، می توانند نقش واسطه و انتقال دهنده مشکلات مردم به شهرداری باشند و مسائل مربوط به شهر را با مسئولین شهرداری در میان بگذارند.

امام جمعه شهرستان زرندیه در این مراسم با سلام بر حضرت حسین(ع) و قدردانی از این قشر خدوم و زحمتکش، آرزوی توفیق بیشتر برای رانندگان تاکسی را از خداوند منان مسئلت نمود. ایشان تاکسی دار را نماد فرهنگ شهر دانست و در خصوص مباحث اخلاقی مربوط به این حوزه سخنانی ایراد فرمودند.

فرماندار زرندیه عنوان نمود: حوزه حمل و نقل شهری پراهمیت و دارای جایگاه ویژه و پرارزشی می باشد. افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند افرادی اخلاق مدار و متعهد می باشند.

وی افزود: رعایت ایمنی و نظافت در خودرو با توجه به عمومی بودن این وسیله نقلیه ضروری است. همچنین خودروی تاکسی را محل مناسبی به منظور بهره برداری تبلیغات محیطی، مسائل اخلاقی و اشاعه فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر دانست.

در ادامه این مراسم از 15 راننده تاکسی نمونه با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار تاکسی داران حوزه شهری مأمونیه تجلیل شدند