آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، مراسم تجلیل از آتش نشانان شهر مأمونیه به مناسبت 7 مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه، امام جمعه شهرستان، امام جمعه شهر پرندک و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن نمازخانه آرامستان بهشت منصور(ع) برگزار شد.

شهردار مأمونیه، ولادت امام علی النقی(ع) و تقارن آن را با روز آتش نشان تبریک عرض نمود و این روز را روز تجلیل از انسانهای ایثارگری عنوان نمود که به منظور امنیت و حفظ سلامت همنوعان خود با همه تلاش فعالیت می نمایند و به یاری حادثه دیدگان می شتابند.

حجه الاسلام و المسلمین علم الهدی، ولادت امام علی النقی(ع) و روز آتش نشانی را خدمت آتش نشانان و حضار تبریک عرض نمود و اظهار نمود آتش نشانان افرادی هستند که به خاطر حفظ جان انسانهای دیگر جان خود را به مخاطره انداخته و از زحمات این قشر زحمتکش و پرتلاش تقدیر و تشکر نمود.

مهندس کردی، ایام دهه ولایت و روز آتش نشانی را از جمله روزهای مبارکی دانست و روز آتش نشان را به آتش نشانان شهر مأمونیه تبریک عرض نمود و از این بابت که آتش نشانی شهر مأمونیه به عنوان مرکز شهرستان زرندیه محدوده بزرگراه و روستاهای اطراف را نیز تحت پوشش قرار می دهد تشکر و قدردانی نمود و برای سلامتی همه خدمتگزاران دولت جمهوری اسلامی دعای خیر نمود.

آقای سعادتی، ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایام دهه ولایت اظهار داشت روز7 مهر روزی است که به نام روز آتش نشان نام گذاری شده است و آتش نشانان عزیز باید تعهد، اخلاص و اخلاق را در اولویت کار خود قرار دهند. نظم وانضباط کاری همچنین هماهنگی در عملیات امداد و نجات را از اصول این حرفه عنوان نمودند.

 

در ادامه مراسم آقای تیموری در مدح امام علی النقی(ع) مدیحه سرایی نموده و از آتش نشانان شهر مأمونیه تجلیل به عمل آمد.

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار آئین تجلیل از آتش نشانان شهر مأمونیه برگزار شد