آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه در اولین روز از هفته دفاع مقدس مراسم پرفیض قرائت زیارت عاشورا با حضور شهردار مأمونیه، فرماندار زرندیه ، امام جمعه شهر مأمونیه و سایر مسئولین شهرستان زرندیه در سالن نمازخانه آرامستان بهشت منصور (ع) روز سه شنبه مورخ 94/06/31 برگزار شد.

ریز برنامه های این روز به شرح ذیل اجرا شد.

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با قرائت آیات کلام اله مجید و ادای احترام در مزار شهدای گرانقدر شهر مأمونیه آغاز گردید. زیارت عاشورا در نمازخانه آرامستان قرائت شد و سخنرانی توسط حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا علم الهدی در خصوص گرامیداشت این ایام صورت گرفت.

اهدای هدیه به پرسنل جانباز و آزاده شهرداری آقای محمود مفخم صورت گرفت و از فداکاری و رشادت های ایشان تجلیل و قدردانی شد.

بازدید مسئولین شهرستان از قبور پیش ساخته توسط شهرداری که در حال اجرا می باشد انجام شد و توضیحات مربوط به این طرح توسط مهندس حیدری داده شد.

اجرای مانور خیابانی توسط مسئولین در سطح شهر صورت گرفت و از اجرای تئاتر زیبای خیابانی با مضمون مرتبط این ایام که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هماهنگ شده بود بازدید بعمل آمد.

از خانواده های گرانقدر شهیدان کریم صلاح و عباس نورانی بازدید به عمل آمد و از صبر و شکیبایی این عزیزان تجلیل و هدیه ای به پاس قدردانی اهداء شد. 

در پایان ساختمان فنی و حرفه ای احداث شده شهر مأمونیه توسط مهندس کردی افتتاح و از کلاس های برگزار شده و تولیدات که شامل هنرهای دستی و صنایع دستی می باشد بعمل آمد. 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار برنامه های اولین روز هفته دفاع مقدس توسط شهرداری مأمونیه اجرا شد