آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، برنامه های چشم انداز 20 ساله و اولین برنامه استراتژیک میان مدت 5 ساله شهرداری مأمونیه توسط مهندس حیدری به مدیران شهری ابلاغ شد.

شهردار مأمونیه اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به کلیه استانداری‌ها مبنی بر تدوین برنامه‌ریزی راهبردی و سند برنامه پنج ساله توسط شهرداری‌های تابعه، ماده 137 قانون پنجم توسعه  اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و پاره‌ای مواد قانونی دیگر، شهرداری‌ها را ملزم به تدوین این سند نموده است و شهرداری مأمونیه در جهت پیشبرد اهداف توسعه برنامه فوق را تدوین نمود.

مهندس حیدری در ادامه گفت: به منظور بهبود مدیریت شهری و پیشبرد اهداف توسعه از رویکرد راهبردی (استراتژیک) در برنامه های توسعه شهری استفاده می شود. برنامه ریزی راهبردی گونه ای از برنامه ریزی است که در آن هدف، تعریف و تدوین مأموریت و چشم انداز و اهداف و راهبردها و ... می باشد.

وی افزود : فعالیت های شهرداری بر مبنای برنامه 5 ساله شهر مأمونیه در مسیر دستیابی به اهداف چشم انداز توسعه مشخص و معین شده است، وظایف هر یک از واحدها (مالی- اداری، فنی و عمرانی، فنی و شهرسازی، اجتماعی و فرهنگی، حمل و  نقل شهری، آتش نشانی، خدمات شهری، فضای سبز، زیبا سازی و روابط عمومی) در برنامه میان مدت 5 ساله مشخص گردیده است و پیشنهادات مربوط به بهبود هر حوزه معین گردیده است و تلاش در جهت رفع نقاط ضعف در جهت بهبود عملکرد حوزه های شهری توسط مدیر هر واحد مد نظر قرار گیرد. 

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار دستور العمل اجرایی سند چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک میان مدت 5 ساله شهرداری مأمونیه ابلاغ شد