آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مردم در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) و با حضور فرماندار شهرستان دیدار نمودند.

آقای سعادتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض سلام و سپاسگزاری از مردم بابت حضور در این نشست، از مردم عزیز خواستند در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و انتقاد، نقطه نظرات خود را در برگه یادداشت نمایند و ایشان به سوالات مربوط به حوزه شورای اسلامی پاسخ دادند.

آقای اخوان رئیس شورای اسلامی شهر برگزاری دیدارهای مردمی را بیعت مجدد با مردم عزیز و فهیم شهرعنوان نموده و مشکلات کم آبی و مسئله خروج فاضلاب های خانگی برخی از شهروندان به انهار عمومی را مطرح کردند.

مهندس حیدری شهردار مأمونیه ضمن عرض ادب و خوشامدگویی به شهروندان و اظهار خرسندی بابت حضور در بین مردم مومن شهر، به ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه های شهرداری در سال جاری از جمله پروژه های عمرانی (بلوار امیرکبیر جنوبی ، بلوار جمهوری اسلامی-امیرکبیر)، تکمیل بلوار چمران، اولویت آسفالت کوچه و خیابان هایی که سال قبل جدول گذاری و کانیو شده و شروع به کار عملیات لکه گیری آسفالت با توجه به انعقاد قراردا با پیمانکار پرداخت. 

 وی در ادامه گفت: شهرداری مأمونیه در برنامه های فرهنگی مذهبی فعالیت و مشارکت مستمر دارد و یکی از موارد مربوط به حوزه خدمات شهری را پیگیری مدیریت پسماند و تلاش تا حصول نتیجه عنوان نمود همچنین به سوالات مربوط به حوزه شهرداری پاسخ های لازم را ارائه نمودند.  

مهندس کردی فرماندار شهرستان زرندیه در خصوص مسائل مربوط به پیشرفت و توسعه شهرستان، اقدامات مثبت رئیس بیمارستان شهدای آسیابک در بازسازی و دریافت اعتبار، افزایش جمعیت شهرستان و ... بیاناتی ایراد فرمودند.

 

 

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در مسجد علی ابن ابیطالب(ع)