آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

جلسه شورای اداری با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری مامونیه مورخ 93/11/1 با تلاوت آیاتی از کلام اله مجید برگزار شد.

مهندس حیدری شهردار مامونیه از حضور اعضای شورا در این جلسه و زحمات شبانه روزی کارکنان شهرداری قدردانی نمودند.

شهردار مامونیه به بیان خطبه 53 حضرت علی (ع) به مالک اشتر در خصوص اطاعت خداوند و مقدم بودن بر دیگر کارها پرداختند و سخن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اهمیت قانون و اخلاق و بر لزوم رعایت آن در بین کارکنان تأکید نمودند.

مهندس حیدری تکریم ارباب رجوع، توکل به خدا و صبر در امور ، رعایت سلسله مراتب اداری را در اولویت امور دانستند و نگاه شهردار مامونیه به بودجه شهرداری در سال آتی حداقل رساندن هزینه ها، صرفه جویی و تلاش برای افزایش درآمد می باشد.

راه اندازی فرهنگسرا و انجام امور فرهنگی - دینی ، گسترش فعالیت های بسیج پایگاه مقاومت شهید تهرانی مقدم شهرداری از جمله برنامه های آتی می باشد که مهندس حیدری بر اجرای آن تأکید دارند. 

اخوان رئیس شورای اسلامی شهر با ذکر نام خداوند متعال و "جمله من عاشق محمد (ص) هستم" و محکوم نمودن اقدام ناپسند نشریه فرانسوی، سخن خود را آغاز نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر از اقدامات و برنامه های شهردار مامونیه طی فعالیت ایشان در شهر مامونیه تقدیر و تشکر نمودند و در نظر گرفتن رضای خداوند را بالاترین و مهمترین اصل در خدمت به مردم دانست.  

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار جلسه شورای اداری شهرداری مامونیه برگزار شد