آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

شهرداری مأمونیه

 این دیدار با حضور شهردار مامونیه ، رئیس و اعضای شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین شهرستان زرندیه بعد از نماز مغرب و عشاء در تاریخ 93/5/20 برگزار شد .

در ابتدای این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر آقای اخوان گزارشی از اقدامات انجام شده از شروع دوره را به مردم ارائه دادند و همدلی و متحد بودن اعضای شورا را در توسعه و پیشرفت شهر مهم دانستند .

فرماندار زرندیه آقای مهندس کردی نیز ضمن بیان توضیحات راجع به شهرستان زرندیه و موقعیت مناسب این شهرستان درخصوص سرمایه گذاری در بخش خصوصی، پذیرفتن نظرات مردم و حرکت به سوی توسعه شهر را در اولویت کاری قرار داده و توسعه و مشارکت بدون مردم را بی معنی دانستند.

شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری ضمن عرض ادب و ارادت به مردم و نمازگزاران محترم و سپاسگزاری از خداوند متعال بابت خدمتگزاری در شهر مامونیه گفت : شهرداری مامونیه اولویت کار را تهیه برنامه استراتژیک پنج ساله شهر مامونیه قرار داده که این برنامه جهت حرکت شهرداری را مشخص می نماید و مبنای این کار علمی و تحقیقی می باشد .

سپس مردم انتقادات و پیشنهادات خود را به صورت مکتوب ارائه دادند و شهردار مامونیه به پاسخگویی سوالات و انتقادات و پیشنهادات مردم پرداختند .

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبار دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی مامونیه با مردم در مسجد علی ابن ابیطالب (ع)