آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

میدان شهرداری

 
 

تصویر روز

 

1_ اپلیکیشن یارباکس چگونه کار می کند؟

اپلیکیشن یارباکس به منظور درخواست آنلاین و بی واسطه پیک موتوری، تاکسی موتور، وانت بار و سواری طراحی شده است. کاربران می توانند با انتخاب مبدا و یک مقصد از هزینه ارسال مطلع شده و با فشردن دکمه «ارسال درخواست» سفارش خود را ثبت کنند.

2_ چگونه میتوانم ثبت نام کنم ؟

شما با وارد کردن شماره همراه خود در صفحه ابتدایی نرم افزار یارباکس کد تایید ثبت نام خود را دریافت می کنید. با وارد کردن کد تایید ارسال شده در نرم افزار می توانید نسبت به ثبت نام و استفاده از خدمات یارباکس اقدام کنید. همچنین امکان ثبت نام مستقیم از طریق وب سایت وجود دارد.

3_ چرا باید شماره موبایلم را به یارباکس بدهم ؟

خدمات رسانی به شما در یارباکس از طریق شماره همراه شما انجام می شود .شماره تلفن شما در نزد ما محفوظ است و شما برای دریافت کد ثبت نام خود و همچنین دریافت کدهای تخفیف و پیام های کوتاه مورد نیاز از سوی یارباکس به ثبت شماره همراه خود نیاز دارید.

4_ تایید ایمیل در فرم ثبت نام چه فایده ای دارد ؟

خدمات رسانی به شما در یارباکس از طریق شماره همراه شما انجام می شود .شماره تلفن شما در نزد ما محفوظشما می توانید با وارد کردن آدرس ایمیل خود ، خبرنامه های مجموعه یارباکس را دریافت کنید.

5_ هزینه درخواست من چقدر می شود؟

خدمات رسانی به شما در یارباکس از طریق شماره همراه شما انجام می شود .شماره تلفن شما در نزد ما محفوظشما می توانید پیش از ثبت هر درخواست با مشخص کردن مبدا و مقصد مورد نظر خود از هزینه سفر مطلع شوید.

6_ اگر بسته من گم شود یا صدمه ببیند یارباکس چگونه پاسخگو خواهد بود ؟

تا پیش از زمانی که گیرنده بسته را تحویل بگیرید ، یارباکس وظیفه خود می داند که گم شدن و یا خسارت وارده بر مرسوله شما را پیگیری کند و مشکل شما را حل کند.

7_ اگر برای شارژ اعتبار به اشتباه مبلغ بالاتری وارد شود آیا امکان عودت دادن مبلغ وجود دارد یا خیر؟

مبالغی که شما به اشتباه در بخش اعتبار واریز می کنید به راحتی قابل بازگشت است. شما کافی است با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید تا روند بازگشت پول شما به راحتی انجام شود.

شهردار مامونیه از اتمام عملیات کانیو گذاری و آسفالت کوچه توحید 1خبر داد و افزود بحمدالله روند رو به جلو ما در بحث پروژه های عمرانی سطح شهر رو به پیشرفت است و شهروندان عزیز مامونیه شاهد انجام پروژه های متعددی در سطح شهر هستند ، پروژه کانیو گذاری توحید1جهت مهار آب های فاضلاب و روان در کوچه هم انجام و با دفع صحیح آب ها ی سرگردان امید واریم توانسته باشیم رضایت شهروندان عزیز را جلب نماییم.                 

مهندس وفا افزود: ضمن تشکر از مجموعه عمرانی شهرداری که با تلاش شبانه روزی خود موجبات رفاه و آسایش را برای مردم فراهم می نمایند ابراز امیدواری کرد با تلاش مجموعه شهرداری بتوانیم با مد نظر قرار دادن اولویت،کوچه های سطح شهر را کانیو گذاری و با تامین اعتبار لازم به نوبت کوچه ها را آسفالت نماییم تا شهروندان محترم با آسایش بیشتر در کوچه ها تردد نمایند و این حرکت عظیمی است که شروع شده و ادامه خواهد داشت .                             

 وی در ادامه گفت : با برنامه ریزی ها و پیگیری ها ئیکه انجام شده و ادامه دارد شهروندان عزیز در سال جدید شاهد تغییرات دیگر در سطح شهر خواهند بود و خدمتگذاران آنها در مجموعه  شهرداری تلاش خود را مضاعف کرده تا انشاءالله شهری پویا و در خور مردم مامونیه بسازند که البته این کار با  همکاری و همراهی خوب شهروندان عزیز در حال انجام می باشد .                                            

مجوز مساعدت جهت برگزاری مراسم اربعین حسینی توسط شورای شهر تصویب شد

به گزارش رئیس شورای اسلامی شهر مأمونیه مبنی بر درخواست شهرداری جهت پرداخت مبلغ 35.000.000 ريال به منظور مساعدت جهت برگزاری مراسم اربعین حسینی به زائرین محترم حرم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ازردیف وظیفه خدمات اداری - ماده 16 بودجه سال 96 موضوع در جلسه کمیسیون برنامه-بودجه وعمران مورد بررسی وموافقت قرار گرفت و به صحن علنی شورا ارجاع داده شده و طی  صورتجلسه شماره 11-96/9/5 به تصویب نهایی رسید.

مجوز برگزاری مزایده جهت اجاره کارخانه آسفالت و سنگ شکن توسط شورای شهر تصویب شد

به گزارش رئیس شورای اسلامی شهر مأمونیه در خصوص اجاره کارخانه آسفالت وسنگ شکن  با توجه به اتمام زمان اجاره، شهرداری قصد دارد نسبت به واگذاری به صورت اجاره به اشخاص حقیقی وحقوقی ضمن برگزاری مزایده با توجه به قیمت کارشناسی به مدت 3 سال و افزایش 15 درصدی به صورت سالیانه اقدام نماید لذا موضوع فوق در جلسه کمیسیون برنامه-بودجه وعمران مورد بحث و بررسی قرارگرفت ومقرر گردید ضمن رعایت مقررات مالی با مستندات قانونی درآمدهای حاصل ازاموال شهرداری ردیف اعتباری 4201 بودجه سال 1396 اقدام شود و درخواست فوق به جلسه علنی شورا ارجاع داده شده و طی صورتجلسه شماره 11- 96/9/5 به تصویب نهایی رسید.  

مجوز توافقنامه آقای علی محمد زکی گودرزی توسط شورای شهر تصویب شد.

به گزارش رئیس شورای اسلامی شهر مأمونیه در رابطه با توافقنامه بین شهرداری و آقای علی محمد زکی گودرزی مبنی بر عقب نشینی ملک ایشان به نشانی مامونیه- خیابان ابوذر - بن بست بشارت 2 پس از بررسی های لازم در جلسه کمیسیون برنامه-بودجه و عمران موضوع در صحن علنی شورا مطرح و طی صورتجلسه شماره 10-96/8/27 به تصویب نهایی رسید.

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

  • خط 1 : 2 - 08645222331
  • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اصلی