آرامگاه شهدای گمنام مأمونیه

 

میدان حضرت ولیعصر (عج)

               

تصویر روز

 

 • اطلاعیه ساماندهی خودروهای دیزلی (گازوئیل سوز) سنگین و نیمه سنگین

 • بازدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استان از روند اجرای پروژه های شهری

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه با حضور مهندس فیلی معاونت هماهنگی و امور عمرانی استانداری استان مرکزی، مهندس نخستین فرماندار شهرستان زرندیه،آقای فتح الهی ریاست شورای اسلامی شهرمامونیه و مهندس وفا شهردار مامونیه از روند اجرایی پروژها ی شهری بازدید به عمل آمد.
   پروژه بلوار امیر کبیر (بلوار جنوبی) نخستین پروژه ای بود که مورد بازدید قرار گرفت.
   در این بازدید شهردار مامونیه پیش بینی کرد که با توجه به همکاری مالکین محترم اگر مشکل اعتباری پیش نیاید این پروژه در مدت کوتاهی افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  در همین راستا با توجه به کارهای صورت گرفته و با عنایت به رضایت جناب مهندس فیلی وحمایتهای فرماندار محترم مقرر شد مساعدتهای لازم  از طریق استانداری مرکزی مبذول گردد.

   

 • انجام عملیات نقاشی دیواری

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مامونیه، اين پرو‍ژه با هدف ایجاد فضایی شاد در سطح شهر توسط واحد زیباسازی شهرداری اجرا شده است که با طرح مینیاتور و با استفاده از رنگ های شاد  محیط دلنشینی را ایجاد کرده است.
  وفا شهردار مامونیه در این باره گفت: زیباسازی شهر یکی از اهدافی است که شهرداری مامونیه درنظر گرفته ،امیدواریم با این روند بتوانیم باعث نشاط وشادابی روحیه شهروندان محترم شویم.

   

   

   

   

   

 • اجرای طرح استقبال از مهر در شهرداری مأمونیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه با توجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، عملیات رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده، شستشوی جوی های مقابل مدارس، پاکسازی محوطه مدارس و هرس گل و گیاهان جهت بهبود دید و رفت و آمد دانش آموزان و عابرین پیاده در حال اجرا می باشد.

   

 • برگزاری جلسه با تاکسیرانان حوزه شهری مأمونیه

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه، جلسه با تاکسیرانان و تاکسیرانان خطی حوزه شهری با حضور رئیس شورای اسلامی شهر، معاونت حمل و نقل- ترافیک شهرداری، نماینده پلیس راهور شهرستان و تاکسیرانان روز سه شنبه مورخ 94/6/24 ساعت 10 صبح برگزار شد.

  رئیس شورای اسلامی شهر از حضور مدعوین در این جلسه قدردانی نمود و هدف از برگزاری این جلسه را با توجه به نزدیک شدن به ایام سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و آموزشگاهها، بهبود وضعیت حمل و نقل شهری به منظور رضایت شهروندان عنوان نمود.

  آقای سعادتی خطاب به رانندگان اظهار نمود: پاکیزه بودن خودروها، تلاش مضاعف، رعایت نظم و انضباط کاری، برخورد مناسب با مسافرین و رعایت به قوانین راهنمایی و رانندگی مبنای کار رانندگان محترم باشد.

  وی گفت: تجلیل از رانندگان فعال به تعداد 15 نفر در برنامه های واحد حمل و نقل- ترافیک شهرداری قرار دارد.

  ستوان شجاع نماینده پلیس راهور از رانندگان خواست خودروهای خود را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهند و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نمایند. 

  آقای امین آزاد به عنوان نماینده تاکسیرانان تشکیل کمیته انضباطی واحد تاکسیرانی را مطرح نمود و خواستار عدم فعالیت مسافربرهای شخصی در سطح  شهر شد.   

   

   

 • نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در ابتدا و انتهای بلوار ولیعصر(عج) و میدان غدیر

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه تابلوهای راهنمایی و رانندگی در ابتدا و انتهای بلوار ولیعصر(عج) و میدان غدیر نصب شد. 

  شهردار مأمونیه اظهار داشت: به منظور ایمن سازی محور، هدایت وسایل نقلیه، رفع خطرات احتمالی و رفاه حال شهروندان تعداد 20 عدد تابلوهای راهنمایی و رانندگی نصب و یک عدد چراغ راهنمایی و رانندگی تعمیر و نصب مجدد شد.

   

   

   

   

   

   

 • نصب آرم بر خودروهای تاکسی و تاکسی خطی شهر مأمونیه

  به گزارش معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مأمونیه طراحی و نصب آرم بر خودروهای تاکسی و تاکسی خطی انجام شد. 

  آقای ابوالحسن پور بیان داشت: با توجه به شرایط انضباطی مقرر در سازمان حمل و نقل همگانی کشور، نصب آرم بر روی 2 درب جلوی خودرو و نوار شطرنجی بر روی دو طرف خودروهای تاکسی همچنین نوار شطرنجی قرمز 20 سانت بر روی کاپوت جلو و عقب خودروهای تاکسی خطی نیز صورت گرفت.

   

   

 • معدوم سازی 101 قلاده سگ بدون صاحب طی هفته جاری

  به گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری مأمونیه عملیات اتلاف سگهای بدون صاحب به صورت دوره ای اجرا می شود.

  مهندس ضیائی اظهار داشت: به منظور پاکسازی عمومی سطح شهر و رعایت مسائل بهداشتی و زیست محیطی، طی هفته جاری 101 قلاده سگ بدون صاحب با استفاده از روش مرگ با ترحم معدوم شدند. 

   

 • زیارت شهردار و مسئولین شهر از آستان مقدس امامزاده سید منصور(ع)

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه امروز سه شنبه مورخ 94/06/17 شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر مأمونیه، معاون فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و فرمانده سپاه ناحیه زرندیه،آستان مقدس امامزاده سید منصور(ع) را زیارت نموده و به این امامزاده عظیم الشأن ادای احترام نمودند.

   

 • دیدار شهردار و مسئولین شهر با خانواده های معظم شهیدان تمجیدی و مبصری

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه امروز سه شنبه مورخ 94/06/17 شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر مأمونیه، معاون فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و فرمانده سپاه ناحیه زرندیه با خانواده های شهیدان داود مبصری و نادر تمجیدی دیدار نمودند.

  شهردار مأمونیه اظهار داشت: ما مدیون خون شهدا و خانواده های معظم هستیم و حضور در جمع خانواده های گرانقدر که نماد فرهنگ ایثار و شهادت می باشند  توفیقی الهی است و باید در برابر صبر و شکیبایی این عزیزان سر تعظیم فرود آورد.

  در پایان این دیدار با اهدای هدیه از خانواده های محترم تجلیل و قدردانی شد. 

                                                                            

                                                                                           

  شهید والامقام نادر تمجیدی   

    

   

   شهید والامقام داود مبصری

   

   

 • اجرای عملیات کف پوش گذاری در بلوار نواب

  به گزارش مسئول عمران پروژه های امانی شهرداری مأمونیه، عملیات کف پوش گذاری بلوار نواب در دست اجرا می باشد.

  مهندس عیسی پور اظهار داشت: در ادامه اقدامات صورت گرفته در بلوار نواب از جمله ایجاد فضای سبز و با توجه به طراحی بلوار، بخش هایی از بلوار که نیاز به کف پوش گذاری می باشد در دست اجراست.

   

 • حضور شهردار مأمونیه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان

  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه

   

   

  جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس

   

 • عملیات آسفالت کوچه شیدا منشعب از خیابان محسنی انجام شد

  به گزارش مسوول پروژه های عمرانی شهرداری مأمونیه عملیات آسفالت کوچه شیدا منشعب از خیابان محسنی در محله زرند کهنه صورت گرفت.

   

 • مجتمع فرهنگی آرامستان بهشت منصور(ع) مأمونیه افتتاح شد

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مأمونیه مجتمع فرهنگی آرامستان بهشت منصور(ع) با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار زرندیه، امام جمعه شهر مأمونیه، امام جماعات و هیأت امنای مساجد شهر و سایر مسئولین افتتاح شد.

  مراسم افتتاحیه با قرائت قرآن کریم شروع شد.

  رئیس شورای اسلامی شهر اظهار داشت: ساختمان مجتمع مورد بازسازی واقع شد. دفتر آرامستان، غرفه فرهنگی، سالن مراسم و نمازخانه در این مجتمع احداث گردید همچنین ساختمان غسالخانه هم مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت.

  امام جمعه شهر در این مراسم بیان نمود: این دنیا سرای فانی است و هر انسانی که به حقیقت امور یقین و باور داشته باشد همه چیز در نزد او وجه اله می شود و یادآوری مرگ باعث دلبستگی به امور دنیوی و تعلقات آن نمی شود.

   در ادامه مراسم آقای تیموری به مداحی پرداختند و مسئولین شهر از ساختمان آرامستان بهشت منصور(ع) بازدید نمودند.

   

   

 • رژه یگان خودرویی روز آتش نشان و مانور آتش نشانی

 • انجام عملیات آسفالت در محله های امیرآباد زرند شهر مامونیه

  خیابان شهید بیابانی

   

  کوچه شهید جالینوسی

   

  خیابان سید دخیل

   

  کوچه آذر

   

   

 • حضور شهروندان محله امیرآباد - زرند در دفتر شهردار مامونیه جهت تشکر از مهندس حیدری

 • اجرای رژه خودرویی شهرداری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

 • تقدیر و تشکر شهردار و اعضای شورای اسلامی مامونیه از فرماندار شهرستان زرندیه

  شهردار مامونیه و اعضای محترم شورای اسلامی شهر به پاس قدردانی از زحمات و پیگیریهای صورت گرفته توسط فرماندار محترم شهرستان زرندیه جناب آقای مهندس کردی در سطح شهر مامونیه و شهرستان زرندیه با نصب بنر در مقابل درب ورودی ساختمان فرمانداری از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

   

   

 • تقدیر و تشکر از اقدامات شهردار مامونیه

 • دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی با مردم در مسجد فاطمه الزهرا (س) شهر مامونیه

  دیدار شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مامونیه با مردم در مسجد حضرت فاطمه (س) شنبه شب در مورخ 93/6/22 صورت پذیرفت. در این نشست ابتدا رئیس محترم شورا جناب آقای اخوان ضمن اظهار خرسندی از بهبود و سلامتی رهبر معظم حضرت آیت اله خامنه ای و دعا برای بهبود ایشان گزارشی از عملکرد شورای اسلامی شهر را ارائه نمودند .

  شهردار مامونیه آقای حیدری اقدامات انجام شده توسط شهرداری را برای مردم تشریح و در خصوص مسائل و مشکلات شهر توضیحاتی را ارائه نمودند و به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

   

 • پاکسازی و نظافت خیابان آیت اله کاشانی جهت استقبال از سال تحصیلی جدید

   با توجه به فرارسیدن سال تحصیلی جدید، واحد خدمات شهری شهرداری مامونیه اقدام به جمع آوری نخاله های ساختمانی و عملیات عمرانی، تسطیح و علف زنی پیاده رو و شستشوی انهار خیابان آیت اله کاشانی منتهی به دانشگاه آزاد اسلامی زرندیه نمود.

 • اجرای طرح جمع آوری لاستیک های فرسوده در شهر مامونیه

  شهرداری مامونیه در راستای طرح تفکیک پسماندهای قابل بازیافت از مبدأ طی نامه ارسالی به متصدی پنچرگیری و آپاراتی های سطح شهر اقدام به جـمع آوری لاستیک های فـرسوده در محـل به صورت یک روز در هفته می نماید.

 • نصب فلاور باکس و کاشت گل در مسیر پیاده راه بوستان ملت

 • رنگ آمیزی پایه چراغها و مبلمان شهری

  رنگ آمیزی پایه پرچم ها

   

  رنگ آمیزی پایه چراغها

   

  رنگ آمیزی مبلمان شهری

   

 • احداث بلوار فارابی در محله زرندکهنه شهر مامونیه

 • عملیات ساماندهی آرامستان بهشت منصور (ع)

  اجرای کف پوش سنگی

   

  نصب فلاور باکس و کاشت گل

   

  اجرای باغچه سنگی جهت ایجاد فضای سبز

 • کاشت بوته های گل اختر در بلوارهای سطح شهر

 • برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در پارک ملت توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر مامونیه

   

   

   

  شهرداری و شورای اسلامی شهر مامونیه اقدام به برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) پنج شنبه شب 93/6/13در پارک ملت شهر مامونیه نمودند . مراسم جشن میلاد با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد . آقای سعادتی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک ایام باسعادت دهه کرامت هدف از اجرای این برنامه را فراهم نمودن فضایی شاد و توأم با معنویت برای مردم عزیز شهر مامونیه دانست. شهردار مامونیه جناب آقای مهندس حیدری تفرشی برگزاری برنامه های فرهنگی- هنری را برای مردم شهر لازم و ضروری دانست و از حضور پرشور مردم در این مراسم قدردانی نمود . اجرای نمایشی گروه ناشنوایان آوای دستان حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون آقایان ساعد هدایتی و علی کاظمی نمایش طنز کودک و نوجوان توسط آقای علی ابراهیمی و خاله ریزه و نمایش طنز توسط آقایان رضا وثوقی و محمدرضا افشار از جمله برنامه هایی بود که در جشن میلاد باسعادت امام رضا(ع) برگزار شد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • نصب تابلوهای راهنمایی رانندگی در سطح شهر

 • ایستگاههای تاکسی جدید در شهر مامونیه نصب شد

 • عملیات جدولگذاری خیابان های سطح شهر

  خیابان امام محمد باقر (ع)

  خیابان وصال شیرازی

  بلوار امام - بن بست کاتبی

 • عملیات آسفالت در محلات سطح شهر

  خیابان صالح

  خیابان بصیر

  خیابان کرامت

اطلاعات تماس

پل های ارتباط مردم با شهرداری مأمونیه

 • خط 1 : 2 - 08645222331
 • خط 2 : 1 - 08645229380
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی